işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım

Deneme Çalışmalar - işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar mrhb. iş yerim için yaptığım ilk el ilanı çalışmalarım her ne kadar photoshop hakkında detaylı bilgiye sahip olmasamda biraz ondan biraz bundan araklayarak bişeyler yaptım ) yorumlarınızı ve ...

kral_51 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral_51

Bilg. Teknikeri / Erzincan

Alt 22-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrhb. iş yerim için yaptığım ilk el ilanı çalışmalarım her ne kadar photoshop hakkında detaylı bilgiye sahip olmasamda biraz ondan biraz bundan araklayarak bişeyler yaptım işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım) yorumlarınızı ve benimkinden daha iyi olan fikirlerinizi bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
son iki çalışman gayet güzel olmuş en azından ilkine göre
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
xfreeboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfreeboys

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #3
En alttaki çalışman oldukça iyi ama üst taraftaki çiçekli resim tasarımın formatına hiç uygun olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #4
sanırım çok sıkışık olmuslar oldukca yorucu :S
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #5
Biraz daha yaratıcı olan çalışmalar göz gezdirin işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım yapıp bitirdiysenın dıyecegım bırsey yok emegınıze saglıkişyerim için yaptığım ilk çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
kycdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kycdizayn

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 22-05-2009 #6
Logoları neden bu kadar büyüttünüz kü aşağıya sıralayadabilirdiniz biraz küçük hallerini.Logolar karmaşaya yol açmış.Biraz daha sadeleştirmeyi deneyin eğer basılmadıysa işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
kral_51 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral_51

Bilg. Teknikeri / Erzincan

Alt 23-05-2009 #7
yorumlarınız için tşkler

kycdizayn kardeş daha basılmadı logoların büyüklüğüne gelince zaten amacım hangi hizmetleri verdiğimiz yani logolar küçük olursa alt tarafta amacımdan dışarı çıkmış gibi olurum galiba işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım

fikirleirinizi yazarsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2009 #8
çok karışıklar Satış derken Ş nin noktası yok bilgin olsun işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım bir çubuk yap derim.Ben en derli toplu olarak 1. çalışayı beğendim ama onda da background kötü.Daha farklı biraz sade birşeyler yapabilirsin.Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap