İşyerime broşür

Deneme Çalışmalar - İşyerime broşür Sponsorlu Bağlantılar Yeni başladığım sektörde ve işyerine yenilik getirmek istedim Genel tasarım dizayn bana ait logo çalışması da bana ait fakat biraz emek biraz faydalanma...

İşyerime broşür
arpaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arpaco(27)

Bilg. Teknikeri / Kütahya

İşyerime broşür

Alt 16-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni başladığım sektörde ve işyerine yenilik getirmek istedim İşyerime broşür

Genel tasarım dizayn bana ait logo çalışması da bana ait fakat biraz emek biraz faydalanma İşyerime broşür

İşyerime broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 16-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanızın sol tarafı bence gayet hoş duruyor yalnız sağ tarafı için aynı sözleri malesef belirtemeyeceğim objeleri çok sınıra yaklaştırmayın ya da yapıştırmayın bir de objelerde biraz elemeye gidilse çalışmanız daha rahatlayacak ve daha hoş bir görünüm kazanacak kanaatindeyim
iyi çalışmalar emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 17-09-2011 #3
matbaa veya fotokopi işiyle uğraşan bir kişi olarak kendinizi reklam ajansı olarak görmeniz beni şaşırtıyor gerçekten farklı bir konu ama yine de söylemek istedim
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-09-2011 #4
çalışmanızın sol tarafı bence gayet hoş duruyor yalnız sağ tarafı için aynı sözleri malesef belirtemeyeceğim objeleri çok sınıra yaklaştırmayın ya da yapıştırmayın bir de objelerde biraz elemeye gidilse çalışmanız daha rahatlayacak ve daha hoş bir görünüm kazanacak kanaatindeyim
iyi çalışmalar emeğinize sağlık
2011 yılında üye olmuş ve 600 küsür tane yorum yazmışsınız, tebrik ediyorum doğrusu.

Çalışmanız kitap kapaklarına benziyor, bence sol taraftaki mavi ve turuncu olan görselleri kaldırmalısınız, zaten çok fazla görsel var. Size daha fazla yer lazım iken siz kendi yerinizi daraltmışsınız.

Bunlar dışında amaca uygun olmuş diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-09-2011 #5
Tasarım konusunda Kütahya olduğu için pek bir söz demeye gerek yok. Yerine göre güzel sayılabilir bir iş. Az çok çalıştığınız yeri anlayabiliyorum. Muhtemelen bugüne kadar yapılmış en iyi işlerindendir. Dikkatinizi tasarımdan öte tipografi ye çekmek istiyorum.

DİGİTAL değil DIGITAL diye yazılır.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-09-2011 #6
Çalışma broşürün yanında bile geçmiyor, daha ziyade el ilanı havasında..
Bu mesajdan alıntı yap

arpaco(27)

Alt 19-09-2011 #7
matbaa veya fotokopi işiyle uğraşan bir kişi olarak kendinizi reklam ajansı olarak görmeniz beni şaşırtıyor gerçekten farklı bir konu ama yine de söylemek istedim
tam olarak yaptığımız iş ofset baskı - promosyon ürünleri - tabela ve dijital baskı
ister reklam ajansı de ister matba ister hediyelik eşyacı İşyerime broşür
Bu mesajdan alıntı yap

arpaco(27)

Alt 19-09-2011 #8
2011 yılında üye olmuş ve 600 küsür tane yorum yazmışsınız, tebrik ediyorum doğrusu.

Çalışmanız kitap kapaklarına benziyor, bence sol taraftaki mavi ve turuncu olan görselleri kaldırmalısınız, zaten çok fazla görsel var. Size daha fazla yer lazım iken siz kendi yerinizi daraltmışsınız.

Bunlar dışında amaca uygun olmuş diye düşünüyorum.
şunu söylemeliyim tabiki görüşleriniz benim için önemli fakat 2 aydır tasarım çabalarım var yani çömezim (:

sadece fotoğraflara yer vermek istemedim biraz da görsellik olsun istedim şu da bi gerçek dedğiniz gibi çok fazla fotoğraf var ama yaptığımız iş hakkında yada mevcut olarak elimizde ne var bunu müşteriye aktarma çabamız yüzünden fotoğraflar oldukça fazla bu konuda da patronumun isteği ön planda (: biraz benim istediğim baraz da patronun çıkan sonuç bu İşyerime broşür zamanla da çizgilerim belli olur diye düşünüorum hayırlısı.
Bu mesajdan alıntı yap

arpaco(27)

Alt 19-09-2011 #9
Tasarım konusunda Kütahya olduğu için pek bir söz demeye gerek yok. Yerine göre güzel sayılabilir bir iş. Az çok çalıştığınız yeri anlayabiliyorum. Muhtemelen bugüne kadar yapılmış en iyi işlerindendir. Dikkatinizi tasarımdan öte tipografi ye çekmek istiyorum.

DİGİTAL değil DIGITAL diye yazılır.
ilk olarak şunu söylemek istiyorum DIGITAL konusunda aslında çok takıntılıyımdır yani dediğiniz gibi ingilizce karekterlerde küçükse "i" büyükse "I" yazmadan rahat edemem galiba dalgınlığıma geldi orjinalini düzelttim İşyerime broşür

ekliyorum 2 aydır bu işe başladım hiç bir eğitimim yok asıl mesleğim bilgisayar teknik servis.. Çömez diyebiliriz yani İşyerime broşür fakat öncesinde kendi çapımda photo shop kullanmaya çalışıodum hala da çalışıorum ama corele de başladım corel bilgim de tabanlarda onun eseridir bu çalışma İşyerime broşür
Bu mesajdan alıntı yap

arpaco(27)

Alt 19-09-2011 #10
Çalışma broşürün yanında bile geçmiyor, daha ziyade el ilanı havasında..
galiba benim yanlış tanımlamam kusura bakmayın.. Tam olarakta el ilanı hazırlamıştım İşyerime broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları