İşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankara

İş Arayan İlanları - İşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankara Sponsorlu Bağlantılar İşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe programları (Photoshop, Indesign, Freehand) Çok iyi (Illustrator) İyi (Corel Draw-Quark-Office-Acrobat-Ps) İyi Mac-Pc işletim sistemlerinde, herhangi ...

grafik79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik79

Grafiker / Ankara

Alt 05-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe programları

(Photoshop, Indesign, Freehand) Çok iyi

(Illustrator) İyi

(Corel Draw-Quark-Office-Acrobat-Ps) İyi

Mac-Pc işletim sistemlerinde, herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayım.

İş deneyimi ve içeriği: 10 yıllık bir deneyime sahibim. Çalıştığım yerler genelde Yayınevi, Matbaa olmuştur. İlkokul kitaplarından, Normal kitaplara, Katalog, Broşür, Dergi, Afiş vb. Matbu evraklara kadar işlerinizi rahatlıkla sonlandırırım. (Afiş-Amblem tasarımlarını hariç tutuyorum)

İstediğiniz programı siz belirleyin, gerisini bana bırakın!

Web Tasarım işinde ise az miktar bir bilgiye sahibim. (Ufak - Orta çaplı SIFIR siteler yapabilirim yalnızca)

Tasarım aşamasından, matbaa aşamasına kadar işi sorunsuz bir şekilde teslim edebilmekteyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir yerde çalışmıyorum. G Ü N L Ü K Y E V M İ Y E yöntemiyle işlerinizi gözetiminizde halledebilirim, ya da işin durumuna göre freelancer olarak.

Bilgisayar ortamında Portföy bulundurmuyorum. Basılı çalışmalarım mevcut.

Mail atmanız yeterlidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankaraİşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankaraİşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankaraİşyerinizde İşleriniz Günlük Halledilir - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ilaydaaleyna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaydaaleyna

Grafiker / Ankara

Alt 13-04-2014 #3
05327895079 beni arayın sizin cep?
Bu mesajdan alıntı yap