İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar şuan işsizim ve corel öğrenip bir tasarımcının yanında çalışmak istiyorum. Ama şöyle bir şey yapabilirsem beni eğiteceğini söyledi şahıs. tabi öncelikle kendi kendimi eğiteceğim. Benim yapmak istediğim ...

Ra_eM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ra_eM

Hiç Biri / Konya

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şuan işsizim ve corel öğrenip bir tasarımcının yanında çalışmak istiyorum. Ama şöyle bir şey yapabilirsem beni eğiteceğini söyledi şahıs. tabi öncelikle kendi kendimi eğiteceğim. Benim yapmak istediğim böyle bir yazı yazıp bir çok yere uygulayabilmek. Örneği resimde verdim.. Sonuçta bu tabelaler lamba döşenecek ve yanacak. Nasıl yapabilirim. Yeni başlıyorum corele

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resimde 40 farklı yerde 40 ayrı yazı var... Hangisinden bahsediyorsunuz ? Krom harften mi bahsediyorsunuz ? ve sorunuz Krom görünümlü yazıyı corelde hazırlamak mı ? Biraz daha detay verirseniz yardıcı olmaya çalışabiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap

Ra_eM

Hiç Biri / Konya

Alt 23-09-2011 #3
ÇELİK KAYALAR yazısından bahsediyordum kusura bakmayın söylemeyi unutmuşum
Bu mesajdan alıntı yap

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-09-2011 #4
ÇELİK KAYALAR yazısından bahsediyordum kusura bakmayın söylemeyi unutmuşum
Çelikkayalar yazısının imalatını mı ? Yoksa tasarımının asıl yapılacagını mı soruyorsun ?
Bu arada ismin Emre mi ? Ra eM nicki bana tanıdık geliyor da İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı
Bu mesajdan alıntı yap

Ra_eM

Hiç Biri / Konya

Alt 23-09-2011 #5
Çelikkayalar yazısının imalatını mı ? Yoksa tasarımının asıl yapılacagını mı soruyorsun ?
Bu arada ismin Emre mi ? Ra eM nicki bana tanıdık geliyor da İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı
Evet emre ismim :S ama ben seni tanıyamadım İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

sorunum tasarım 3 boyutlu sanrım çelikkayalar yazısı.

mesela emre yazısını böyle yazıp çelikkayalar yerine yerleştirip müşteriye göstereceğim sizin işyeriniz böyle olacak diyerek
Bu mesajdan alıntı yap

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-09-2011 #6
Evet emre ismim :S ama ben seni tanıyamadım İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

sorunum tasarım 3 boyutlu sanrım çelikkayalar yazısı.

mesela emre yazısını böyle yazıp çelikkayalar yerine yerleştirip müşteriye göstereceğim sizin işyeriniz böyle olacak diyerek

Soyadında Ekinci ise tanıyorsundur beni, ismim Kerem (Daniyal) İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Ayrıca tasarım konusunda yardımcı olabilirim, çalışmakta olduğum yerde sıklıkla bu tür işler yapmakta ve montaj öncesinde ışıklı ve ışıksız şekilde müşteriye sanal ortamda sunmaktayız...
Bu mesajdan alıntı yap

Ra_eM

Hiç Biri / Konya

Alt 23-09-2011 #7
Soyadında Ekinci ise tanıyorsundur beni, ismim Kerem (Daniyal) İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Ayrıca tasarım konusunda yardımcı olabilirim, çalışmakta olduğum yerde sıklıkla bu tür işler yapmakta ve montaj öncesinde ışıklı ve ışıksız şekilde müşteriye sanal ortamda sunmaktayız...
İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı tanıyorum tanıyorum İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı Nerden nerede karşılaştık İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Yav okul bitti bir şey olamadık İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı eee torpilde yok giremedik biryerlere. Şimdi biraz kendimi geliştireyim de bir işler yapayım diyorum. Böyle böyle ufak ufak başlıyacağım
Bu mesajdan alıntı yap

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-09-2011 #8
İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı tanıyorum tanıyorum İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı Nerden nerede karşılaştık İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Yav okul bitti bir şey olamadık İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı eee torpilde yok giremedik biryerlere. Şimdi biraz kendimi geliştireyim de bir işler yapayım diyorum. Böyle böyle ufak ufak başlıyacağım
yolun/muz uzun o halde İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı

Tasarım konusuna gelecek olursak

Ben sana resimli anlatım olarak konu açıp adresini ulaştırıyım İşyerlerine tabela yapımı yardım ?? Sadece Yazı
Bu mesajdan alıntı yap