ITunes Uygulamalar

Macintosh - ITunes Uygulamalar Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. Yeni Mac Kullanıcısıyım bu yüzden yabancılık çekiyorum . Itunes üzerinden sanırım uygulama indirilebiliyor. İndirmeyi denedim ancak uygulamaları kullanamıyorum . Nasıl kullanıcam....

ITunes Uygulamalar
ozbtmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozbtmn(24)

Grafiker / Konya

ITunes Uygulamalar

Alt 23-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Yeni Mac Kullanıcısıyım bu yüzden yabancılık çekiyorum . Itunes üzerinden sanırım uygulama indirilebiliyor. İndirmeyi denedim ancak uygulamaları kullanamıyorum . Nasıl kullanıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar

Ucu acik bir soru olmus anlayabildigim kadariyla yardimci olmaya calisayim. itunes uzerinden degilde App Store uzerinden uygulama indirmen daha dogru. Buradan indirdigin uygulamalari Application klasorunden ya da asagidaki dock uzerinde Launchpad uzerinden ulasabilir ve kullanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ozbtmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozbtmn(24)

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2014 #3
Appstore üzerinden bu uygulamaları bulamıyorum ama ben . internetten arattığımda da ITunes'den ulaşabileceğim yazıyor. O yüzden ITunes kullandım . Aksi takdirde Appstore'dan bulamıyorum zaten .
Bu mesajdan alıntı yap