İvme - Creativme

Deneme Çalışmalar - İvme - Creativme ...

İvme - Creativme
nacitolgay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nacitolgay

Grafiker / Kayseri

İvme - Creativme

Alt 06-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Boş bir vaktimi nasıl değerlendirim diye düşünürken aklıma gelen bir fikir, sonrasında kurgu ve en son tasarımdan çıkmış hali sizlerle.

İvme - Creativme

Çalışmada kullanılan şirket logomuzu daha anlaşılır şekilde algılanması için ekliyorum ;

İvme - Creativme

Saygılar
Kalın Sağlıcakla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence anlatım bozukluğu var.
Afişte kullanılan imajda görme engelli bir insanın, firmayı hissettiğini anlıyoruz.
Ama slogan bunu desteklemiyor, tam tersini aktarıyor.
Slogan 'Sizi göremememiz, hissedemeyeceğimiz anlamına gelmez' olsa daha uygun olacak gibi.
Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

nacitolgay

Grafiker / Kayseri

Alt 06-01-2010 #3
Mesajı algılama türünüz farklı efendim. Orda göremeyenler engelli olarak değil. bizi göremeyen diğer firmalar gibisinden düşünülmüştür. Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2010 #4
Mesajı algılama türünüz farklı efendim. Orda göremeyenler engelli olarak değil. bizi göremeyen diğer firmalar gibisinden düşünülmüştür. Saygılarımla.

Firmanızın adı tam olarak nedir ? Hangi şehirde bulunuyor ?
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 06-01-2010 #5
Bence güzel ve profesyonel bir çalışma olmuş lakin creativme logosu baskı olduğunda çalışmanız nasıl olur durur kağıt üzerinde bilemem beni yalnız eller rahatsız etti biraz ne yalan söyleyim tam tasarımla uyuşmamış göze batar gibi hali var ama yinede güzel emeğinize sağlık başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

nacitolgay

Grafiker / Kayseri

Alt 06-01-2010 #6
İvme kurumsal reklam çözümleri diye geçiyor şirketin tam isimi. Crativme alt markamız.
Kayseri'deyiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-01-2010 #7
"Hissedemeyeciğiniz" yazım hatası mevcut.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2010 #8
İvme kurumsal reklam çözümleri diye geçiyor şirketin tam isimi. Crativme alt markamız.
Kayseri'deyiz.

Epey uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren İvme Marketing Group eski adıyla ( ben çalışırken ) İvme Advertising firmasının hem adından hem logosundan epeyce etkilendiğiniz görünüyor. Hemde creative kelimesini benimsemişken...

Ayrıca yaptığını çalışmayı umarım bastırmadınız İvme - Creativme
" Hissedemeyeciğiniz "
Bu mesajdan alıntı yap
feanorien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feanorien

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2010 #9
Logoda kulanılan koşan adam ve ok şeklinde merdiven büyük oranda bir başka çalışmadan alınmış... Ben bu koşan adamı free logolar içinde görmüştüm. Ayrıca w mi yoksa m mi olduğu belli olmayan şey bana sony waio logosunu anmısattı. Ellerin kontrastı olmamış. Arkadaşların belirttiği gibi bir yazım hatası var. Benim şahsi önerim çalışmalarınızı en az 1 hafta soğutun sonra tekrar bakın dünya kadar eksik görürsünüz... Mükemmele ulaşırsınız.

İvme - Creativme
Bu mesajdan alıntı yap

nacitolgay

Grafiker / Kayseri

Alt 06-01-2010 #10
Bence güzel ve profesyonel bir çalışma olmuş lakin creativme logosu baskı olduğunda çalışmanız nasıl olur durur kağıt üzerinde bilemem beni yalnız eller rahatsız etti biraz ne yalan söyleyim tam tasarımla uyuşmamış göze batar gibi hali var ama yinede güzel emeğinize sağlık başarılar dilerim.
teşekür ederim. Saygılar.

Epey uzun zamandır sektörde faaliyet gösteren İvme Marketing Group eski adıyla ( ben çalışırken ) İvme Advertising firmasının hem adından hem logosundan epeyce etkilendiğiniz görünüyor. Hemde creative kelimesini benimsemişken...

Ayrıca yaptığını çalışmayı umarım bastırmadınız İvme - Creativme
" Hissedemeyeciğiniz "
syn atibin bu firma biz kurulmadanda vardı zaten onu bizde biliyorduk ama eski logonuzu tekrar bi kıyaslarım derim sizin çalıştığınız zaman aralığı nedir bilmiyorum ama logonuz dahada farklıydı. Ki onlarlada görüşüldü zaten bizim firma ismimiz İVME. diğer yaptığımız tüm işlerimiz CREATİVME markası altında çıkmaktadır bunlara örnek verecek olursam kurumsal kimliğinden tutun Bilboard çalışmasına kadar Creativme markası altında çıkmaktadır ve isim ve logo tescili şu günlerde sona gelindiğini sizlere buradan zorunlu olarak duyurmak isterim. Firmamızın logosu çalıntımış gibi göze görünmemesi adına.

[quote=feanorien;670772]Logoda kulanılan koşan adam ve ok şeklinde merdiven büyük oranda bir başka çalışmadan alınmış... Ben bu koşan adamı free logolar içinde görmüştüm. Ayrıca w mi yoksa m mi olduğu belli olmayan şey bana sony waio logosunu anmısattı. Ellerin kontrastı olmamış. Arkadaşların belirttiği gibi bir yazım hatası var. Benim şahsi önerim çalışmalarınızı en az 1 hafta soğutun sonra tekrar bakın dünya kadar eksik görürsünüz... Mükemmele ulaşırsınız.

diğer yorumum sizin içinde geçerli efendim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?