İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli ...

metrorulman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metrorulman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi derecede flah bilen

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Çok iyi derecede flah bilen

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Php socket ile çalışan flash tabanlı bir sitem yaptırmak istiyorum. Flash arka planda çalışacak örnek ben 1 id li kullanıcıyım bana gelen mesajları socket ile anlık alıp sayfada bir javascript koduna iletecek. Fakat esnek bir kod olması lazım yani sayfada ki javascript fonksiyonunu uye idsini belirtebileceğimiz.
( Javascript kodları tarafımca yazılacak ).fiyatlarınızı bekliyom

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli - İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli ya da İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İyi derecede flah bilen - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-11-2013 #3
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.