iyi derecede photoshop bilgim ve yeteneğim var

Staj Yeri Arayanlar - iyi derecede photoshop bilgim ve yeteneğim var ...

ynrdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynrdesign

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadıköyde yaşıyorum marmara ünv. öğrencisiyim photoshop kullanıyorum. ilgilenenlerin mail atmaları yeterli olacaktır.

daha önce
billboard reklam afişleri
club afiş ve ticketları
banner & sticker tasarımları
t-shirt tasrım uygulamarı yaptım arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları iyi derecede photoshop bilgim ve yeteneğim var veya iyi derecede photoshop bilgim ve yeteneğim varsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
teksabilgisayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teksabilgisayar

Webmaster / İstanbul

Alt 03-02-2011 #3
Merhaba

Yerimiz Kadıköyde. e- ticaret sitemizin ilanlarını hazırlamak için photoshop bilen elemana ihtiyacımız var.İlgilenirseniz 0216-700-20-44 yada 05337222992 den Tuba hanımla görüşebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
mrged isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrged

Webmaster / İstanbul

Alt 14-02-2011 #4
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap