İyi Reklam nasıl Yapılır

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İyi Reklam nasıl Yapılır Sponsorlu Bağlantılar Başlıktanda anlaşıldığı gibi ben uzun zamandır arayış içindeyim. Yaşadığım kentin potansiyeli düşük. Bitlisteyim. Kendime ait bi dükkan açtım şimdi boya ahşap banko işlemleri falan yapıyorum. Burda sizden istediğim ...

İyi Reklam nasıl Yapılır
AsiSehirli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AsiSehirli

Hiç Biri / Bitlis

İyi Reklam nasıl Yapılır

Alt 07-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıktanda anlaşıldığı gibi ben uzun zamandır arayış içindeyim. Yaşadığım kentin potansiyeli düşük. Bitlisteyim. Kendime ait bi dükkan açtım şimdi boya ahşap banko işlemleri falan yapıyorum. Burda sizden istediğim sadece destek ne yapmalıyım ki dükkanım iş yapsın.. Dükkanı açtığım yer biraz içerde kalıyor ama insanlar fazlasıyla geçer.. Elektronik üzerine bi dükkan kurucam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beycann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beycann

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
led li tabela olabılır mesela
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 26-12-2011 #3
bir grafiker ile çalışabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
mikrokent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikrokent

Webmaster / Bursa

Alt 18-05-2012 #4
Kartvizitini bastır. Birde hangi ürünleri satıyor isen bir el ilanı basdır. Dış mekanda tabela ve varsa kayan yaz (led) ile hangi işleri yaptığını yazdırabilirisin ki seni gelen geçen görsün. En iyi müşteri çağırma prensibi reklamdır. Bunu iyi yapman gerekir. 1 yılını reklama ver çünkü yenisin. 1 yıl içinde her gelen müşteriyi iyi karşılar isen o gelen müşteri başka bi ihtiyacında aaa şu yeni açılan firmaya gideyim en iyisi demeli..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 18-05-2012 #5
Kartvizitinizi bi yaptırın evela. Sonra sizi tanıtan iyi bir metin, ve daha önce yaptığınız işlerin en iyisinden bir iki fotoğraf içeren ufak bir broşür hazırlatın. Bu broşürden az üretin. varsa iyi bir dijital sütüdyo 50 tane falan yeterli, yoksa mecburen en az 250 adet bastıracaksınız. Bunları yoldan geçenlere dağıtmayacaksınız, Dükkanınızdaki orta sehpahada veya benzer yerlerde duracak, kalalınını da yaptığınız iş ile ilgili alım satım yaptığınız/yapacağınız merkezlere rica ile bırakın.

Fazla pahalıya kaçmayan ama iyi tasarımlı sade bir tabela hazırlattırın. Mümkünse bu tip işler yaptığınız için tabelanızı kendiniz hazırlayın. Dükanınızın özellikle müşteri kabul ettiğiniz bölümü, vitrini hiç bir masrafdan kaçmadığınızı bağırsın ama ne kadara maaleedeceğinize yine kendiniz karar verin. Bunun için dekorasyon dergilerini inceleyebilirsiniz...

Aydınlık havadar bir yer haline getirmeye çalışın. heryerini doldurmayın içeri giren insan daralmasın. Atölye kısmınızı da bu prensiplere yönelik hazırlarsanız güzel olur. Duvarlarda mutlaka yaptığınız işle ilgili üstaların veya beğendiğiniz çalışmaların imajlarını barındıran fotoğraflar olsun.

Bunları yaptığınızda, optimum düzeyde, gerekli başlangıcı yapmış olursunuz. Mümkünse bir web sitesi yaptırın. Olmadı mutlaka adınızı içeren bir domainde yapım aşamasında yazısı görünsün. İletişim bilgileriniz olsun.

Artık bitliste ne kadar yerel yayın varsa, ne kadar gazete varsa bunların hepsi ile görüşmeye, fiyat almaya başlayın. bütçenize göre bunlarda ilanlar yayınlayın. Bu ilanlarınızda aynı dükkanınız gibi Basit, sadece ama heryerinden ustalık koksun.

Buradan sonrası şans, ve çevre...

Ama çok paranız varsa bir iç mimar ve bir ajans bulup, keyfinize de bakabilirsiniz...

Herşeyden önce hayırlısı olsun.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
hakantan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakantan

Grafiker / Kayseri

Alt 18-05-2012 #6
en iyi dönüş broşür bastırmalısın.. geri dönüş olduğunu gözle farkedebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap