İZMİR AJANS - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İZMİR AJANS - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İZMİR AJANS Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: COREL-PS İLERİ DÜZEYDE Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

olusumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olusumreklam

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İZMİR AJANS

Program/Seviye: COREL-PS İLERİ DÜZEYDE

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: AJANS DENEYİMİ OLAN

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İZMİR AJANS - Türkiye Geneli veya İZMİR AJANS - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaslan

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-01-2011 #3
Tam olarak anlamadım, hangi şehirden olursa olsun, İzmir'e gelsin gibi bir ilan mı?

Yoksa homeoffice v.s mi çalışılacak acaba?

İzmirli bir ev arkadaşım var. Ankara'da ikamet ediyoruz, Photoshop CorelDraw ileri düzeyde bilgisi mevcut, deneyimi de var.

Ve şu an iş arıyor.