!!İZMİR!!ajansa stajer aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - !!İZMİR!!ajansa stajer aranıyor ...

krakercocuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krakercocuk

Sanat Yn. / İzmir

Alt 16-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmir kaklıç'da bulunan reklam merkezimizin ajans departmanına mac kullanacak stajer alınacaktır..irtibat için 327 54 74 nolu telefondan ulaşabilirler..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları !!İZMİR!!ajansa stajer aranıyor veya !!İZMİR!!ajansa stajer aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilknur 19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilknur 19

Grafiker / İzmir

grafiker

Alt 16-12-2010 #3
merhaba
aradığınız kişinin stajyer olması şartı kesin midir?
karşılıklı uygun şartlarda anlaştığınız daha önceden mac bilgisi olan mesleğe biraz ara veren, evi kaklıç a yakın bir grafikerle çalışmak istemez ?

krakercocuk

Sanat Yn. / İzmir

Alt 17-12-2010 #4
şuan için sadece stajer kadrosu mevcut ilerki zamanlarda şirket yöneticilerinin kararıyla pozisyon açığı olursa sizinle irtibata geçilecektir teşekkürler

güncel
serigraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serigraf

Grafiker / İzmir

Alt 17-12-2010 #5
Bilecik üniversitesi serigrafi bölümü mezunuyum.bölümü dereceyle bitirdim.reklamcılık sektöründe tecrübesizim.kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum.çabuk öğrenebilen biriyim.kısa zamanda ajansa faydalı işler çıkarabileceğime inanıyorum.
.photoshop cs3 , coreldraw x4 ve freehand gibi programlara yeterlilik derecesınde hakimim. ilanınızla ilgilenıyorum,cv mi gönderebileceğim bi adres bildirebilirmisiniz..yada iletişime geçmek isterseniz ********* mail adresim
qksL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qksL

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 17-12-2010 #6
Lise Öğrencisiyim Gsf okumak istiyorum kursuna gittim corel, photoshop, illustrator kursuna gittim sertifikam var boş zamanalrımda stajerlik yapmak istiyorum. Msn: *********

krakercocuk

Sanat Yn. / İzmir

Alt 20-12-2010 #7
Bilecik üniversitesi serigrafi bölümü mezunuyum.bölümü dereceyle bitirdim.reklamcılık sektöründe tecrübesizim.kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum.çabuk öğrenebilen biriyim.kısa zamanda ajansa faydalı işler çıkarabileceğime inanıyorum.
.photoshop cs3 , coreldraw x4 ve freehand gibi programlara yeterlilik derecesınde hakimim. ilanınızla ilgilenıyorum,cv mi gönderebileceğim bi adres bildirebilirmisiniz..yada iletişime geçmek isterseniz ********* mail adresim
ilanın başında verilen tel numarasından bir ön görüşme yapınız

Lise Öğrencisiyim Gsf okumak istiyorum kursuna gittim corel, photoshop, illustrator kursuna gittim sertifikam var boş zamanalrımda stajerlik yapmak istiyorum. Msn: *********
tam zamanlı olarak stajyer aranıyor ilginize teşekkürler

krakercocuk

Sanat Yn. / İzmir

stajer

Alt 22-12-2010 #8
güncel....

krakercocuk

Sanat Yn. / İzmir

stajer

Alt 28-12-2010 #9