İzmir Alsancak Ajansımıza Personel Alımı

Sonuçlanan İlanlar - İzmir Alsancak Ajansımıza Personel Alımı ...

damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(30)

Grafiker / İzmir

Alt 16-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Alsancaktaki reklam ajansımıza
Deneyimli aplikasyoncular
Deneyimli İmalatçılar
Deneyimli prezentabl saha sorumluları
Deneyimli grafiker alımı yapılacaktır.
İlgilenenlerin 0232 264 2000 e başvurmaları rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İzmir Alsancak Ajansımıza Personel Alımı veya İzmir Alsancak Ajansımıza Personel Alımısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(30)

Grafiker / İzmir

Izmir ajansımıza acil satış temsilcisi

Alt 22-11-2010 #3
İzmir karşıyaka ajansımıza satış temsilcileri aranıyor... İlgilenenlerin ********* adresine cv atmaları rica olunur.
Grafixit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafixit(30)

Grafiker / Aydın

Alt 24-11-2010 #4
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...
by_free__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_free__

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2010 #5
Mrb'Lar iş ilanınızı okudumda. Firmanızın adı tam olarak anadolukeşif ajansmı Sonay Hanımın yürrüttüğü firmamı acaba