izmir bucada flexo grafikeri alınacaktır.

Sonuçlanan İlanlar - izmir bucada flexo grafikeri alınacaktır. ...

promotex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

promotex

Matbaacı / İzmir

Alt 24-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba yeni aldığımız 160 lık flexo için grafiker alınacaktır.cv gönderimi için ********* adresine mail atabilirsiniz,izmir bucada olan fabrikamızda en gec 05/01/2011 tarihinde iş başı yapılacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları izmir bucada flexo grafikeri alınacaktır. veya izmir bucada flexo grafikeri alınacaktır.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..