Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum

İş Arayan İlanları - Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum ...

Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum
Barish21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barish21

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiklerim iş arıyorum - Kocaeli - İstanbul

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: CorelDraw - Çok İyi
Photoshop - İyi
Freehand - Orta

İş deneyimi ve içeriği: 7 yıllık matbaa ve ajans tecrübem var. Baskı teknikleri ve montaj konusunda deneyimliyim. İşi başından sonuna kadar takip edebilecek deneyime sahibim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öncelikli olarak kocaeli de iş arıyorum. Buraya yerleşmek istiyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum - Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum ya da Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum | Izmir de grafiker tasarım işi arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap