Izmir de yetiştirilmek üzere bayan grafiker arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Izmir de yetiştirilmek üzere bayan grafiker arıyorum Sponsorlu Bağlantılar CorelDraw, PhotoShop, FreeHand programlarında çalışıcak yetiştirilmek üzere bayan grafiker aranıyor......

Alt 16-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CorelDraw, PhotoShop, FreeHand programlarında çalışıcak yetiştirilmek üzere bayan grafiker aranıyor...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

MAHİZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MAHİZER

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2009 #3
corel ve photoshop üzerine özel ders aldım .yeni mezunum iş arıyorum.
aslıozyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aslıozyer

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #4
nisanda izmirde yaşamaya başlıyorum.sizin için geç değilse ilanınızla ilgileniyorum.corel biliyorum.
nese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nese

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #5
Corel ve Photoshop ta deneyimliyim. Uzun süredir de bu sektörde çalışıyorum. Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. İyi çalışmalar....

Neşe
"B" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"B"

Grafiker / İzmir

Alt 03-03-2009 #6
Corel Draw, Adobe Photoshop kullanıyorum. Matbaa mezunuyum size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
black_angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_angel(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-03-2009 #7
photoshop ve corel kullsnıom.Daha önce bir ajansda çalıştım.freelance olarak çalışak istiyom.daha çok insert, katalog,broşür ve dergi üzerine çalışmıştım.İlginize....
secilkiremitci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secilkiremitci

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #8
izmirde yaşıyorum.tecrübem var.corel,photoshop,frehannd biliyorum.matbaada çalıştım.
canan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canan78

Grafiker / Aydın

Alt 24-03-2009 #9
aydın ilinde yaşıyorum.fakat burda hiçbir şekilde reklam matbaa iş bulamıyorum.eleman arayan yok.bu işi kendime meslek edindim.benim 10 seneye dayanan bir alt yapım var fakat bu konuda acemiyim.kendimi yetiştirip profosyonel olma çabasındayım.
mesemit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesemit

Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2009 #10
CorelDraw, PhotoShop, FreeHand programlarını okulda gördüğüm kadar biliyorum kendimi grafikerlik konuşunda geliştirmek istiyorum İzmir/Karşıyaka oturuyorum 2 yıllık Ege Ünv. mezunuyum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları