İzmir | Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - İzmir | Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar İzmirde ikamet eden web tasarım konusunda tecrübeli referans gösterebilecek , photoshop , illustrator programlarına hakim web arayüz taslak çalışmaları çıkartabilecek iş arkadaşları aramaktayız. Tercihen flash bilen ...

İzmir | Grafiker
deptiacreative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deptiacreative

Grafiker / İzmir

İzmir | Grafiker

Alt 17-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar İzmirde ikamet eden web tasarım konusunda tecrübeli referans gösterebilecek , photoshop , illustrator programlarına hakim web arayüz taslak çalışmaları çıkartabilecek iş arkadaşları aramaktayız. Tercihen flash bilen arkadaşlar diğer arkadaşlarına göre bir adım önde olacaktır. İlgilenenlerin ********* adresine mail atabilirler veya ********* adresimi msn üzerinden ekleyerek irtibata geçebilirler.

Firma Adı : Deptia Creative Web Solutions and Internet Technologies
Firma Yaşı : 1 Yıl
Firma Telefon : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.
Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

energy_explode

Misafir

Alt 18-02-2010 #3
normal şartlarda izmir de ikamet ediyordum üstelik çalışmak ta çok güzel olur du ancak kütahya da okuyor olmam malesef engelliyor. umarım iyi bir çalışma arkadaşı bulabilirsiniz.
deptiacreative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deptiacreative

Grafiker / İzmir

teşekkür etim

Alt 18-02-2010 #4
teşekkür ederim İzmir | Grafiker yalnız bu aralar izmir'de reklam alanında çalışma arkadaşı bulmak biraz zor , gerçekten işine hakim elit tasarımlar çıkartabilecek birini bulmak izmir şehri adına gerçekten zor..

dipnot : genele hitap etmeyen bir konuşma olup işlerini gerçekten iyi alnının teriyle yapan arkadaşlara saygım sonsuzdur ...

energy_explode

Misafir

Alt 18-02-2010 #5
eğer yaz için dönemlik yada daha sonra freelance çalışabileceğiniz bir eleman ihtiyacınız olursa izmir de sizinle görüşmek isterim...