İzmir Güzel Sanat Grafik Bölümü Öğrencileri

Kantin - İzmir Güzel Sanat Grafik Bölümü Öğrencileri Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar böyle bir başlık açtım burada tanışıp kaynaşmamız için. Ben öğrenci değilim ama olmak istiyorum ben ve benim gibi düşünenlerin size ihtiyacı var teşekkürler......

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar böyle bir başlık açtım burada tanışıp kaynaşmamız için. Ben öğrenci değilim ama olmak istiyorum İzmir Güzel Sanat Grafik Bölümü Öğrencileri ben ve benim gibi düşünenlerin size ihtiyacı var teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ilk sene görmeye başladığınız "Görsel İletişim Tasarımına Giriş" diye bir dersiniz varmış bununla ilgili kitapları nasıl tehmin edebilirim yazar kitap başlığı ve dönem içerisinde gördüğünüz kitaplar kaynaklar hakkında geniş bi liste ve önerilerinizi bekliyoruz teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 21-01-2010 #3
İzmirden ses çıkmadı. Grafik bölümü öğrencilerden rica etsek gördükleri dersler ile açıklamalar yapabilirlermi bize? Neler görüyolar kaynaklar (kitap) neler gibi? Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2010 #4
Demekki bizim İzmirde Güzel Sanatlar bölümü tutulmuyor İzmir Güzel Sanat Grafik Bölümü Öğrencileri ve hiç öğrencimiz yok.
Bu mesajdan alıntı yap