İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir Sponsorlu Bağlantılar İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Coreldraw (çok iyi) Indesing (olması şart değil) Photoshop(çok iyi) Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: ...

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör

Program/Seviye: Coreldraw (çok iyi)
Indesing (olması şart değil)
Photoshop(çok iyi)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Dergi Sektöründe tecrübe sahibi ekip arkadaşı arıyoruz. Dergimizin metin yazılarını oluşturup, düzenlemesini istiyoruz.

Oluşum Reklam / Karşıyaka

Not:
Cv' siz ve portfolyosuz ilanlarlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Cv için aşağıdaki e-posta adresine mail atmanız rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir - İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir ya da İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir | İzmir/Karşıyaka Metin yazarı-Editör - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 14-09-2011 #3
İlan günceldir.

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-09-2011 #4
İlan günceldir.

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-09-2011 #5
İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ediyorum. Proje bir süreliğine (zaman belli değil) askıya alınmıştır. İlgilenip cv atan arkadaşlarımız arşivimizde kalacaktır.
İlginiz için teşekkür ediyorum.