İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi

Afiş Tasarımı - İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi Sponsorlu Bağlantılar Çalışma Photoshop ile yapıldı. Girişler ücretsiz ve nefis konserler yapılmakta..Tavsiye ediyorum....

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma Photoshop ile yapıldı.

Girişler ücretsiz ve nefis konserler yapılmakta..Tavsiye ediyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık bana kalırsa fena değil creedwar İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Ama revize edilmeli, özellikle yazılar..
Örneğin orkestra şefi vs. bilgisi kısmını biraz daha soldaki boşluğa çekip left align text yaparsan hem daha okunaklı ve derli toplu olur hem de sağ kısımdaki konser resmi biraz daha anlaşılır olur.
Keza alt kısımdaki yer bilgisi, şeritin üstüne gelecek şekilde yan yerleştirmen daha estetik durmasını sağlayabilir..
Son olarak saat fontu bana biraz büyük geldi..
Renkleri ve şeritleri sevdim tekrar emeğine sağlık diyorum İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2012 #3
Eline sağlık bana kalırsa fena değil creedwar İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Ama revize edilmeli, özellikle yazılar..
Örneğin orkestra şefi vs. bilgisi kısmını biraz daha soldaki boşluğa çekip left align text yaparsan hem daha okunaklı ve derli toplu olur hem de sağ kısımdaki konser resmi biraz daha anlaşılır olur.
Keza alt kısımdaki yer bilgisi, şeritin üstüne gelecek şekilde yan yerleştirmen daha estetik durmasını sağlayabilir..
Son olarak saat fontu bana biraz büyük geldi..
Renkleri ve şeritleri sevdim tekrar emeğine sağlık diyorum İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Revize olayını bir sonraki çalışmada hallederiz artık.. Ortalama 2-3 haftada bir yapılıyor zaten.. Yeri geldi hiç birşeye dokunulmadan sadece zemin rengi değiştirilerek basıldığı dahi oldu.

Yaklaşık 1 yıldır sola bloklu olarak çıkıyordu..değişiklik zamanı geldi diye alternatif süreçteyim İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi Yazı yerleri standart. Ücretsiz giriş olduğundan dolayı belirtmek istedikleri tarih ve saat sadece.

Renk konusuna gelince CMYK yüklediğimden RGB baktığımızdan sanırım daha bir cıvıl cıvıl çıkmış..Biraz daha soluk yazılar daha canlıydı..Neyse amaç bilgilendirme..Çalışma yeni basıldı ve baskıda iyi duruyor. Ama dikkate alınacak gözlemler için teşekkürler value..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-03-2012 #4
Revize olayını bir sonraki çalışmada hallederiz artık.. Ortalama 2-3 haftada bir yapılıyor zaten.. Yeri geldi hiç birşeye dokunulmadan sadece zemin rengi değiştirilerek basıldığı dahi oldu.

Yaklaşık 1 yıldır sola bloklu olarak çıkıyordu..değişiklik zamanı geldi diye alternatif süreçteyim İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi Yazı yerleri standart. Ücretsiz giriş olduğundan dolayı belirtmek istedikleri tarih ve saat sadece.

Renk konusuna gelince CMYK yüklediğimden RGB baktığımızdan sanırım daha bir cıvıl cıvıl çıkmış..Biraz daha soluk yazılar daha canlıydı..Neyse amaç bilgilendirme..Çalışma yeni basıldı ve baskıda iyi duruyor. Ama dikkate alınacak gözlemler için teşekkürler value..
Hahaha İzmir Kent Orkestrası / Konser AfişiDİzmir Kent Orkestrası / Konser AfişiD
Sen istediğin kadar konuş diyosun yani İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Peki öyle olsun hadi :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2012 #5
Klavyene zeval gelmesin aynen devam İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 20-04-2012 #6
ellerine sağlık güzel olmuş sana göre bi sakıncası yoksa bende bitane yaptım ama senden izin almak istedim yayınlamak için bi mahsuru var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2012 #7
ellerine sağlık güzel olmuş sana göre bi sakıncası yoksa bende bitane yaptım ama senden izin almak istedim yayınlamak için bi mahsuru var mı?
Sorduğun için teşekkürler.Tabi ki yayınlayabilirsin.. Ama sadece başka bir başlık altında. Böylece senin de konun olarak takip etme şansın olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-04-2012 #8
Girişler ücretsiz ve nefis konserler yapılmakta..Tavsiye ediyorum.

zeminde kullanılan görsel güzel ama yazıların okunmasında zorluk yaşatıyor.
koyu zeminde açık renk açık zeminde koyu renk olmalı ki yazılar okunabilsin.
kadınlar günü konseri yazısı daha büyük tarih de biraz daha küçük olabilirdi.:angel:
Yorum demişsin bütün çalışmalarına karşı saldırı başlattım bilesin İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2012 #9
zeminde kullanılan görsel güzel ama yazıların okunmasında zorluk yaşatıyor.
koyu zeminde açık renk açık zeminde koyu renk olmalı ki yazılar okunabilsin.
kadınlar günü konseri yazısı daha büyük tarih de biraz daha küçük olabilirdi.:angel:
Yorum demişsin bütün çalışmalarına karşı saldırı başlattım bilesin İzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi
Yahu buraya çalışma koyuyorsam, sonuçta eksik gedik, göze hoş gelmeyen durumları farklı gözlerle görmek istememden kaynaklı.

Tüm çalışmalarım acımasızca ama bilinçlice yapılacak eleştirilere açıktır yasemin. şarjör doluysa hedef tahtası önünde..Hayde bakalım.

* Kadınlar günü yazısını ilk başta büyük kullandım. Ama altındaki tarih bantı ve isimleride büyütmek ve genişletmek zorunda kaldığımdan dolayı oran orantı sorununu ancak bu şekilde çözebildim. Alt tarafta buna göre şekillendi.

* Renk durumu ise, farklı alternatifler deniyorum..Standartı aşarsak, bizden sonrakiler neler yapar diye sabırsızlanıyorum aslında. koyu renkte açık, açıkta koyu kısmına da kısmen katılıyorum. Hemen yeni bir çalışmayı da ilgine sunuyorum o zamanİzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi

* Logo bu şekilde..Bende düzeltelim dememe rağmen, çok uzun zamandır bu şekilde kullanılıyormuş..Yine ücretsiz bir konser..

Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-04-2012 #10
Yahu buraya çalışma koyuyorsam, sonuçta eksik gedik, göze hoş gelmeyen durumları farklı gözlerle görmek istememden kaynaklı.

Tüm çalışmalarım acımasızca ama bilinçlice yapılacak eleştirilere açıktır yasemin. şarjör doluysa hedef tahtası önünde..Hayde bakalım.

* Kadınlar günü yazısını ilk başta büyük kullandım. Ama altındaki tarih bantı ve isimleride büyütmek ve genişletmek zorunda kaldığımdan dolayı oran orantı sorununu ancak bu şekilde çözebildim. Alt tarafta buna göre şekillendi.

* Renk durumu ise, farklı alternatifler deniyorum..Standartı aşarsak, bizden sonrakiler neler yapar diye sabırsızlanıyorum aslında. koyu renkte açık, açıkta koyu kısmına da kısmen katılıyorum. Hemen yeni bir çalışmayı da ilgine sunuyorum o zamanİzmir Kent Orkestrası / Konser Afişi

* Logo bu şekilde..Bende düzeltelim dememe rağmen, çok uzun zamandır bu şekilde kullanılıyormuş..Yine ücretsiz bir konser..

Bu gayet iyi görünüyor dikkat çekiyor amacına uygun konuyu güzel özetleyen görsel kulanılmış
ama neden saat ve tarih bu kadar büyük ilgilenen nzaten tarihine ve saatine bakmak için yakından inceler.
1. bölüm ve 2. bölüm olan yerler büyük olmalıydı :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları