İzmir-Kurumsal bir şirkette-tam zamanlı Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - İzmir-Kurumsal bir şirkette-tam zamanlı Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar; İzmirde kurumsal yabancı dil eğitim merkezinde tam zamanlı çalışmak üzere; Ai-Corel ve Ps programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen vektörel çizime yatkın ve iş deneyimi olan bay ...

evrimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrimsel

Webmaster / İzmir

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;

İzmirde kurumsal yabancı dil eğitim merkezinde tam zamanlı çalışmak üzere;

Ai-Corel ve Ps programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen vektörel çizime yatkın ve iş deneyimi olan bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özgeçminizi referans ve örnek çalışmalarınızla birlikte mail adresimize atabilirsiniz.

Tel: 232 445 10 08
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İzmir-Kurumsal bir şirkette-tam zamanlı Grafiker veya İzmir-Kurumsal bir şirkette-tam zamanlı Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

evrimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrimsel

Webmaster / İzmir

İzmir-Kurumsal bir firmada-Grafiker araniyor

Alt 14-01-2011 #3
İzmirde kurumsal yabancı dil eğitim merkezinde çalışmak üzere;

Ai-Corel ve Ps programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen vektörel çizime yatkın ve iş deneyimi olan bay veya bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özgeçminizi referans ve örnek çalışmalarınızla birlikte mail adresimize atabilirsiniz.

Tel: 232 445 10 08
netizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netizmir

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2011 #4
ilanınız güncel mi