İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İzmir - Tükiye Geneli Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: İYİ DERECE OFFİCE PROGRAMLARI (WORD, EXCEL, POWERPOİNT) İYİ DERECE TÜM İŞLETİM(WİNDOWS) SİSTEMLERİ İYİ DERECE ...

baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 01-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir - Tükiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
İYİ DERECE OFFİCE PROGRAMLARI (WORD, EXCEL, POWERPOİNT)
İYİ DERECE TÜM İŞLETİM(WİNDOWS) SİSTEMLERİ
İYİ DERECE ADOBE PROGRAMLARI(PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN, DREAMVEAWER) iyi derece Photoshop ve indesign
İYİ DENİLEBİLECEK KADAR COREL
İYİ DERECE İNTERNET ARAŞTIRMACILIĞI ÇÖZÜMLEMESİ
ÜNİVERSİTE ALTYAPILI ASP.NET KULLANIMI VE ACCESS VERİTABANI (ALTYAPI VAR AMA EĞİTİME İHTİYACIM VAR )
ÜNİVERSİTE ALTYAPILI C# KULLANIMI VE ACCESS VERİTABANI (ALTYAPI VAR AMA EĞİTİME İHTİYACIM VAR )
MAC GELİŞİME AÇIK KULLANIMI
FOTOĞRAFÇILIK ve KAMERAMANLIK

İş deneyimi ve içeriği: Grafikerlikte 5. Yılım daha önce Kuşadasında reklam ajansında ve Gazetede boş zamanlarımda reklam işleri( tabela,kartvizit,broşür,el ilanı....) haftanın belli günlerinde de gazete yapıyorudum. Torbalıda bir yerel gazete, Kuşadasında yerel magazin dergisi, elbistan belediyesi tanıtım kitabı ve bir çok daha kendisini ajans sanan arabulucularla çalıştım hepsindende para konusunda ve yapılan saygısızlıklardan dolayı çıktım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: istenilirse email olarak atarım

İşle ilgili açıklama: istediğim bölüm gazete yada dergi tasarımcılığı matbaa yada benzeri küçük reklamcılarda değil daha kurumsal firmalarda çalışma prensibi ve grafikerin gerçekten anlamını bilen biriyle çalışma (grafiker: web tasarımcısı, teknik servis, ofis boy ...değildir.)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli - İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli ya da İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli | İzmir - Tükiye Geneli - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

İzmir'de Dergi Çıkartmak ? - Türkiye Geneli

Alt 05-09-2011 #3
İzmir'de Dergi Çıkartmak ?

Program/Seviye: İndesign - Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba ben izmirde dergi çıkartmak istiyorum bi miktar param var ancak kendıme benım gıbı bu işi yapmak isteyen ortak gibi birşey arıyorum home ofis tarzında aylık masrafları ve karları payalaşabileceğim çevresine ve tasarımına güvenen ne yazakki söylemek zorundayım dolandırıcı olmayan biri veya birilerini arıyorum. detaylı bilgi için pmden ulaşabilirsiniz

E-posta: *********

Telefon: *********