izmir veya istanbul'da iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - izmir veya istanbul'da iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar in desing,Freehand, Photoshop, quark premiere(iyi derecede) 3dsmax, illüstratör, (az) kullanabilmekteyim şu an Konya'da yerel bir gazetenin grafik servisinde çalışmaktayım, f on parmak klavye iyi derecede mac hakimiyeti deneyimlerim ...

hondarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 01-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

in desing,Freehand, Photoshop, quark premiere(iyi derecede) 3dsmax, illüstratör, (az) kullanabilmekteyim şu an Konya'da yerel bir gazetenin grafik servisinde çalışmaktayım, f on parmak klavye
iyi derecede mac hakimiyeti
deneyimlerim arasındadır.
öğrenimim konya selçuküniversitesi tasarım basım yayın-matbaacılık bölümü mezunuyum
konya sınırlarından çıkmak izmir veya istanbulda hayatımı devam ettirmeyi istemekteyim ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ajans E&G isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ajans E&G

Grafiker / Muğla

Alt 30-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Didim Altınkumda çalışmak istersen görüşelim
Alt 24-07-2008 #3
merhaba ben bir is ariyorum istanbul'da, ben cezayirde yasiyorum yurt disinda 18 yasindayim turkiyede yasamak istiyorum okula gidiyorum burda ama liseyi bitirince iyi bir is bulmak istiyorum!! bana yardim ederseniz cok iyi olur!! lutfen msn niniz varsa veya siz beni ekleyin ordan konusuruz kabul eder ve eklerseniz mutlu olurum tesekkurler
t*********** buyrun !!
simayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simayca

Baskıcı / İstanbul

Alt 28-08-2008 #4
Crol Draw biliyor musun. Bide lazer kesim ve işleme makinası hakkında bilgin var mı? işyeri izmir.

Tags
izmir, veya, istanbulda, aryorum