İzmir Yaşar Üni. vs. İstanbul Haliç Üni.

Kantin - İzmir Yaşar Üni. vs. İstanbul Haliç Üni. ...

xLn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xLn

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 28-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu sene Yaşar yada Haliç üniversitelerine gitmeyi düşünüyorum. Haliç'in İstanbulda ve türkçe eğitim vermesi beni cezbediyor. Fakat Yaşarın hazırlığı çok zor olmadığı yönünde duyumlar alıyorum.

İkisi arasında kaldım. Üstüne üstlük sınav tarihlerininde aynı gün olması ikisi arasında bi tercih yapmamı gerektiriyor. Sizce hangi üni. daha iyidir? Yaşarda okumak için İngilizceyi riske atmaya değer mi? Yoksa Haliçte okuyup kendimi geliştirmeye daha mı çok adamalıyım?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yoksa Haliçte okuyup kendimi geliştirmeye daha mı çok adamalıyım?.
Aynen öyle İzmir Yaşar Üni. vs. İstanbul Haliç Üni.Dİzmir Yaşar Üni. vs. İstanbul Haliç Üni.D

Haliç'te imkanlar daha çok, İstanbul gibi bir şehirde, her konuda eğitim öğretimin, çok yönlü ve bol alanlı olur İzmir Yaşar Üni. vs. İstanbul Haliç Üni.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2009 #3
Üniversite seçiminizde hangisinin sizi olumlu ve istediğiniz yönde geliştireceğine karar vererek yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız.
Hayırlısı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

xLn

Alt 28-07-2009 #4
Üniversite seçiminizde hangisinin sizi olumlu ve istediğiniz yönde geliştireceğine karar vererek yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız.
Hayırlısı olsun.
evt dogru demişssin ama okulda bulunan materyaller, okulun ve hocaların imkanları vs bunlar büyük bi etken. Hangi üni. de kendimi daha çok geliştiririm? Hangisinin imkanı daha çoktur?
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2009 #5
Size en güzel tavsiyem iyi bir dershane rehber öğretmeni bulmanız ve gerekli bilgileri kendisinden almanız.
Yada bu tarz özel okulların illerde yönetici büroları mevcuttur. Onları araştırmanız ve doğrudan ordan bilgi almanızdır.
Bu mesajdan alıntı yap

xLn

Alt 28-07-2009 #6
Size en güzel tavsiyem iyi bir dershane rehber öğretmeni bulmanız ve gerekli bilgileri kendisinden almanız.
Yada bu tarz özel okulların illerde yönetici büroları mevcuttur. Onları araştırmanız ve doğrudan ordan bilgi almanızdır.
Dershane rehber hocalarının pek birşey bildigini zannetmiyorum bilseler bile onlar teoriden ibaret. Yönetici bürolarına git demişssin fakat kim yogurdum ekşidir diyebilir ki? Herkes kendi ünisini övmeye çalışıcak...

En dogru ve kesin bilgiyi o okulda okuyan öğrencilerden alınabileceğine inanıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-07-2009 #7
Tabiki de kimse yoğurdum ekşi demiyecektir. En azından getirileri hakkında bir fikre kavuşmanızı sağlauabilir. Umarım o okullarda okuyan öğrenciler sitemizde mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap