Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir ...

grafikkasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikkasarim

Grafiker / İzmir

Alt 04-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Deneyimli Grafik tasarimciyim,
Universite egitimi disinda profesyonellesmek adina Bilge Adam'da egitim aldim. Izmirde buyuk ajanslarda mesleki deneyimlerim var.

Mail yolu ile portfolyomdan örnekler gönderebilir detayli konusabiliriz. Kendime guvenir yaptigim isi titiz yaparim.

Iyi gunler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir - Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir ya da Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir | Izmir'de Freelance Grafik Tasarımcı - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..