Izmirde Freelancer veya Full için Grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Izmirde Freelancer veya Full için Grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Izmir de bulunan, uluslararası Üretim ve Ticarette faliyet gösteren şirketimiz Bay/Bayan grafiker arıyor. Testsürecinde sadece Freelancer olarak alınacaktır. Photoshop veya Illustrator, Coreldraw, Fontcreator yazılımları kullanılacaktır. 3D Max olsa ...

propmatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

propmatic

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Izmir de bulunan, uluslararası Üretim ve Ticarette faliyet gösteren şirketimiz Bay/Bayan grafiker arıyor. Testsürecinde sadece Freelancer olarak alınacaktır.
Photoshop veya Illustrator, Coreldraw, Fontcreator yazılımları kullanılacaktır. 3D Max olsa avantaj olur ama şart değil. irtibat: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Izmirde Freelancer veya Full için Grafiker aranıyor veya Izmirde Freelancer veya Full için Grafiker aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

egelican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egelican

Grafiker / İzmir

Alt 27-04-2010 #3
freelancer olarak yapabilirim.. ancak photoshop,corel,freehand biliyorum. *********
nitrogen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nitrogen

Eğitimci / Ankara

Alt 27-04-2010 #4
- İşyerinizin faaliyet alanı nedir?
elem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elem

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2010 #5
freelance çalışabilirim sizinle istanbulda oturuyor 3 yıl deneyimim bulunmakta photoshop ıllustrator freehand max (mac,ps) bilgisayar çizim tableti kullanıyorum programlara hakim bir grafikerim

propmatic

Hiç Biri / İzmir

Freelance veya Full çalışacak Tasarımcı aranıyor - İzmir

Alt 19-10-2010 #6
Coreldraw da hazırlanan vektorgrafiklerimizi 3 boyutlu 3ds Max a taşıyacak Freelancer veya Fulltime çalışanlar aranıyor.
CV lerinizi ********* e gönderiniz. İlginize teşekkür ederiz.

propmatic

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-10-2010 #7
izmir bayraklı da bulunan şirketimiz saat tasarım ve üretimi ile faaliyet göstermekte.

propmatic

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-10-2010 #8
freelance çalışabilirim sizinle istanbulda oturuyor 3 yıl deneyimim bulunmakta photoshop ıllustrator freehand max (mac,ps) bilgisayar çizim tableti kullanıyorum programlara hakim bir grafikerim
tamam, uyar. ********* adresine birkaç çalışma gönderebilirmisiniz?
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 20-10-2010 #9
2004 den bu yana iş ve ajans tecrübem war
freelancer olarak çalışabilirim, belki ilerde fulltime
msn *********