İzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmir

Freelancer İş Arayanlar - İzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar İzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum Şehir: Muğla Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümden bu sene mezun oluyorum İzmir'de yaşamayı düşünüyorum ve bir iş ...

SeyfiYalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümden bu sene mezun oluyorum İzmir'de yaşamayı düşünüyorum ve bir iş arıyorum CorelDraw-Fotoshop iyi derecede biliyorum Flash programına yeni başladım eger yardım eden olursa onuda sökerim hemen Muğla/Milas ilçesinde oturuyorum eğer iş bulursan arkadaşımla beraber İzmir'e gelicez inşallah iyi forumlar....

İş deneyimi ve içeriği: Anadolu Meslek Lisesi GrafiK Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü bitti

staj yaptım 1 sene ve diğer grafikerlerin yaptığı işleri yapıyordum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0541 532 39 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmirİzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmirİzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmirİzmir'de Grafik Tasarım işi arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Freelancer Grafiker - Türkiye Geneli

Alt 11-07-2013 #3
Freelancer Grafiker

Program/Seviye: Photoshop, illüstratör, Corel, Indesign, İyi derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep olursa mailden atılacaktır.

İşle ilgili açıklama: Her türlü tasarım işlerini yapabilecek kapasitedeyim sürekli çalışacağım bir iş arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Freelancer Grafiker

Alt 22-07-2013 #4
Freelancer Grafiker

Program/Seviye: Photoshop, illüstratör, Corel, Indesign, İyi derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Talep olursa mailden atılacaktır.

İşle ilgili açıklama: Her türlü tasarım işlerini yapabilecek kapasitedeyim sürekli çalışacağım bir iş arıyorum.

E-posta:
İlan güncel !
Bu mesajdan alıntı yap