İzmir'de Grafik Tasarım(tam zamanlı)iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - İzmir'de Grafik Tasarım(tam zamanlı)iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum.İleri düzeyde PHOTOSHOP ve COREL DRAW programlarını kullanıyorum.Tam zamanlı çalışmak istiyorum.İzmir'de yaşıyorum.İlgilenenlerin özel mesajdan irtibata geçmelerini rica ediyorum.....

ayse015 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayse015(32)

Grafiker / İzmir

Alt 25-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum.İleri düzeyde PHOTOSHOP ve COREL DRAW programlarını kullanıyorum.Tam zamanlı çalışmak istiyorum.İzmir'de yaşıyorum.İlgilenenlerin özel mesajdan irtibata geçmelerini rica ediyorum..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

matrai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrai

Grafiker / İzmir

Alt 05-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Egegen İnternet Hizmetleri olarak web tasarımcı aramaktayız.eğer sana uyarsa bize Cvni gönderebilirsin.
Alt 17-01-2008 #3
Grafiker arıyorum cvni atarmısın
marifet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marifet

Grafiker / İzmir

Alt 27-02-2008 #4
GÖRÜŞMEK İSTERSENİZ
pm gönderiniz...
levograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levograf

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2008 #5
Slm
İzmir kökenli bir firmayız yeni açılan denizli şubemizde görüşmek üzere sizi davet ediyoruz. İlanınızı gördük iş portföyünüzle birlikte sizinle bir görüşme sağlamak istiyoruz. Cevabınızı grafikerler net üzerinden alabilirsem sevinirim.

Devcan Ajans

Tags
grafik tasarm ii