İzmirde Grafiker Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - İzmirde Grafiker Aranıyor Sponsorlu Bağlantılar İyi derecede corel bilen mizanpaj ve dergi montajından anlayan ekip çalışmasına uyum sağlayabilen grafiker arıyoruz. ilgilenenler özel msjla irtibat kurarlarsa memnun olurum. Adayların cv ve portfolioları incelenecektir....

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 12-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi derecede corel bilen mizanpaj ve dergi montajından anlayan ekip çalışmasına uyum sağlayabilen grafiker arıyoruz. ilgilenenler özel msjla irtibat kurarlarsa memnun olurum. Adayların cv ve portfolioları incelenecektir.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mangalda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mangalda

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
izmir karşıyakada ikamet etmekeyim. uzun zamandır corel kullanıyorum ve oldukça hakimim. daha önce reklam ajanslarında tasarım ve üretim sefliği yaptım. özelden görüşmek isterim ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. bu sitede çalışmalarımdan bazı örnekler var. buradan bakabilirsiniz.

calismalarimdan bazilari... yorumlara acik...
cengraf64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengraf64

Grafiker / İzmir

Alt 06-01-2009 #3
ben izmirde 19 senedir grafik ve tasarım işleriyle uğraşmaktayım. tüm ajans hizmetlerinde a'dan Z'ye bilgi sahibiyim. ilgilenmeniz halinde referans ve çalışmalarımdan örnek verebilirim. *************************

Tags
araniyor, grafiker, izmirde, izmirde grafiker, izmirde grafiker araniyor