izmirde grafikerlik - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - izmirde grafikerlik - İzmir Sponsorlu Bağlantılar izmirde grafikerlik Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: 3ds max ps corel İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmamış Medeni ...

memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmirde grafikerlik

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: 3ds max
ps
corel

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: örnek çalışmalarımı yanımda sunucam

İşle ilgili açıklama: grafiker tasarımcı olarak hayatımı devam ettirmek istiyorum okula başladığım için bir ara vermiştim seviyem başlangıç seviyesinden daha temellidir bilgisayar ve işletme mezunuyum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları izmirde grafikerlik - İzmir - izmirde grafikerlik - İzmir ya da izmirde grafikerlik - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | izmirde grafikerlik - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
izmirde grafikerlik - İzmir | izmirde grafikerlik - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..