izmirde oturan grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - izmirde oturan grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Photoshop, freehand ve illustrator programlarını iyi derecede kullanmayı bilen, izmirde ikamet eden grafiker arıyoruz. iş hakkında ayrıntılı bilgi almak için bana özel mesaj atabilir veya burdan sorabilirsiniz. Firma ...

by_mysterious isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_mysterious

Grafiker / İzmir

Alt 05-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop, freehand ve illustrator programlarını iyi derecede kullanmayı bilen, izmirde ikamet eden grafiker arıyoruz.

iş hakkında ayrıntılı bilgi almak için bana özel mesaj atabilir veya burdan sorabilirsiniz.

Firma bilgileri :

Cankor Etiket Amb. San. Tic. Ltd. Şti

10041 Sok. No:14 A.O.S.B. Çiğli / IZMIR

Tel: 0232. 328 18 11
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

batimat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batimat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-04-2010 #3
İşin mahiyeti ve adayların nitelikleri konusunda bilginizi rica ederim.