izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: adobe illüstrator ve adobe photoshop programlarını orta seviyede biliyorum İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: ...

tarcnlikurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarcnlikurabiye

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: adobe illüstrator ve adobe photoshop programlarını orta seviyede biliyorum

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: izmir'de bilge adam bilgi teknolojileri akademisi'nde web ve grafik tasarım eğitimi almaktayım kendimi geliştirmek için reklam ajansında çalışmak istiyorum.Ücret beklentim kurs taksitlerimi ve yol paramı karşılayabilecek kadar kazanmak.

E-posta:

Telefon: 0554 862 25 67
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir - izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir ya da izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir | izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap