izmirde stajyer

Sonuçlanan İlanlar - izmirde stajyer Sponsorlu Bağlantılar izmirde oturan gıda çarşısına yakın veya gelebiecek tercihen bayan grafiker aranmaktadır. deneyim aranmamaktadır.coreldraw photoshop programlarına iyi derecede hakim(diğer programlarda beraberinde olabilir)olması yeterlidir. Ücret verilmeyecektir.öğle yemeği ve yol masrafı ...

izmirde stajyer
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

izmirde stajyer

Alt 25-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmirde oturan gıda çarşısına yakın veya gelebiecek tercihen bayan grafiker aranmaktadır.
deneyim aranmamaktadır.coreldraw photoshop programlarına iyi derecede hakim(diğer programlarda beraberinde olabilir)olması yeterlidir.
Ücret verilmeyecektir.öğle yemeği ve yol masrafı verilecektir.
yaptığımız işler; matbaa evrakları, dijital baskı (iç mekan,dışmekan,araç kaplama)v.s
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
izmirde oturuyorum ve ciddi seviyeli kendimi geliştirireceğim bi yerde staj görmek istiyorum grafik tasarım kursunu bitirmeme az kaldı sadece potoshop görücem haberinizi bekliyeceğim iyi günler
contrast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

contrast

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-07-2008 #3
4 yıldır fotografcılık yapmaktayım, 2 ay once grafık kursunu bıtırdım bu alanda staj yapmak ıstıyorum.
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 15-07-2008 #4
Ya bu zihniyet hala sürüyor mu? köle pazarında mıyız? ne demek ücretsiz stajyer arıyoruz... hem emeğini kullan hem ücret verme.. karın tokluğuna çalıştır... hamallara bile daha fazla değer veriliyorken grafiker adaylarına (aday dahi olsa) bu kadar değersiz davranmanın anlamı nedir? kınıyorum bu zihniyeti ve anlayışı.. bu mesajların da yok edilmesini talep ediyorum adminlerden...

bu arada hamallar kelimesi konuyu izleyen arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmasın.. emek en yüce değerdir ve hamalların da emeği değerlidir... sonuç olarak alın teri dökülmektedir.. ve dört kitapta dahi yazmaz "alın teri"nin karşılıksız kalabileceği...
batu1928 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batu1928

Grafiker / İzmir

Alt 30-07-2008 #5
Ya bu zihniyet hala sürüyor mu? köle pazarında mıyız? ne demek ücretsiz stajyer arıyoruz... hem emeğini kullan hem ücret verme.. karın tokluğuna çalıştır... hamallara bile daha fazla değer veriliyorken grafiker adaylarına (aday dahi olsa) bu kadar değersiz davranmanın anlamı nedir? kınıyorum bu zihniyeti ve anlayışı.. bu mesajların da yok edilmesini talep ediyorum adminlerden...

bu arada hamallar kelimesi konuyu izleyen arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmasın.. emek en yüce değerdir ve hamalların da emeği değerlidir... sonuç olarak alın teri dökülmektedir.. ve dört kitapta dahi yazmaz "alın teri"nin karşılıksız kalabileceği...
2 Hafta önce 04:58 PM

sana katılıyorum arkadaşım ayıp ya ayıp
memed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memed(32)

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-07-2008 #6
evet dostum haklısın
Serjean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serjean(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 08-08-2008 #7
bende sonuna kadar destekliyorum seni ve işveren arkadaşı kınıyorum..Ufak bi mebla da olsa verilmeli..
zekice79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekice79(38)

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2008 #8
Bu ilanı vereni yanımda çalıştırmak istiyorum ben ondan daha cömertim kendisi 1 YTL ile yanımda işe davet ediyorum... Gelsin görüşelim...
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #9
ilan geçersizdir

Tags
izmirde, staj, stajyer