İzmir'de tam gün çalışacak grafiker aranıyor. (SSK+YEMEK)

Sonuçlanan İlanlar - İzmir'de tam gün çalışacak grafiker aranıyor. (SSK+YEMEK) Sponsorlu Bağlantılar izmirde çankayada tam gün çalışacak grafiker aranıyor , cvnizi numaranızla beraber , info @ arceyazilim . com adresine atarsanız geri dönüş yapılacaktır....

arcewebtasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcewebtasarim

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmirde çankayada tam gün çalışacak grafiker aranıyor , cvnizi numaranızla beraber , info @ arceyazilim . com adresine atarsanız geri dönüş yapılacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Eyedropper tool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eyedropper tool

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 20-02-2010 #3
Grafik tasarım kariyer okulunu yeni bitirdim adobe photoshop, indesign, illustrator, freehand ve coreldraw programlarını kullanıyorum ama iş tecrübem yok ilgilenirseniz ********* adresinden ulaşabilirsiniz...