İzmir'de Turizm Acentasına Web Tasarım & Grafiker - İzmir

İş Veren İlanları - İzmir'de Turizm Acentasına Web Tasarım & Grafiker - İzmir ...

Gateway Turizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gateway Turizm

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de Turizm Acentasına Web Tasarım & Grafiker

Program/Seviye: HTML iyi
CSS Orta
Photoshop İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İzmir Alsancak'ta kurulu seyahat acentamızın web sitelerinin tasarım ve düzenlemesini yapabilecek (HTML & CSS) ve web siteleri için grafik tasarım(Photoshop) yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

Elimizdeki JPG formatında web site tasarımlarının HTML ve Photoshop kullanılarak HTML tema oluşturulacaktır.

Bunun dışında banner, logo vs vs tasarımlarına da ihtiyaç duyulacaktır.

Haftada 5 veya 6 gün tam zamanlı çalışılacak
Maaş + SSK + Yemek

E-posta:

Telefon: 0 533 724 38 78
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İzmir'de Turizm Acentasına Web Tasarım & Grafiker - İzmir veya İzmir'de Turizm Acentasına Web Tasarım & Grafiker - İzmirsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap