İzmiri seven Grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - İzmiri seven Grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Pozisyon: Grafiker (Art Director, Tasarimci vs. de olabilir) Yaş Sınırlaması: 20 - 36 (erkek adaylarin askerligini yapmis olmalari gerekmektedir) İş Yeri Konumu: Alsancak - İzmir Gerekli Programlar: Freehand ...

taner öner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taner öner

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pozisyon: Grafiker (Art Director, Tasarimci vs. de olabilir)
Yaş Sınırlaması: 20 - 36 (erkek adaylarin askerligini yapmis olmalari gerekmektedir)
İş Yeri Konumu: Alsancak - İzmir
Gerekli Programlar: Freehand - Photoshop
Tasarım alanları: Ağırlıklı olarak tekstil katalogları, Photo Edit, Re-Touch Yapabilen
Ekibimize Baskı ve matbaa bilgisi kuvvetli, hızlı çalışan, tasarladigi isleri sorunsuz bir sekilde baskiya gonderebilecek bir calisma arkadasi ariyoruz.

İlgilenen arkadaslarin mail (*************) ve mesajlarini bekliyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sedhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedhat

Grafiker / Mersin

Alt 28-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Valla herşey güzel ama ben askerliğimi daha yapmadım maalesef İzmiri seven Grafiker aranıyor(
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-03-2008 #3
Siteniz güzelmiş beğendim İzmiri seven Grafiker aranıyor
kardan adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardan adem

Hiç Biri / Diyarbakır

Alt 28-03-2008 #4
İzmir 'i çok seviyorum ama İstanbulda yaşamaktayım=(( umarım değerli bir meslektaş bulursunuz..
Alt 29-03-2008 #5
bende beğendim siteyi... görüşmek dileğiyle
serigraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serigraf

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2008 #6
merhaba serigrafi bölümü öğrancisiyım.. bu yaz izmirde staj yapabilceğim bi yer arıyorum... ilgilenemk istersenz özelden mesaj atabilirsiniz...
Alt 05-07-2008 #7
Yaş Sınırlaması: 20 - 36 (erkek adaylarin askerligini yapmis olmalari gerekmektedir)
Tasarım alanları: Ağırlıklı olarak tekstil katalogları, Photo Edit, Re-Touch Yapabilen
Ekibimize Baskı ve matbaa bilgisi kuvvetli, hızlı çalışan, tasarladigi isleri sorunsuz bir sekilde baskiya gonderebilecek bir calisma arkadasi ariyoruz.

merhaba ben okay 1991 den bu yana fotografcılık sektörünün icerisindeyim ve banyoa baskı ve son 8 yıldır photoshop kullanıyorum hertürlü işlemide yaparım photoshpta

merhaba ben okay 1991 den bu yana fotografcılık sektörünün icerisindeyim ve banyoa baskı ve son 8 yıldır photoshop kullanıyorum hertürlü işlemide yaparım photoshpta ve 32 yaşındayı izmide calışmakda isterim iki sefer gitdim izmire
ezgisel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgisel

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2008 #8
merhabalar
1989 yılından beri grafik tasarımcısı ve art directör olarak çalışmaktayım, baskı ve matbaa işlerini ilk aşamasından son aşamasına kadar götürebilmekteyim, Macintosh kullanıyorum, Photoshop, QuarXpress ve FreHand programlarını kullanmaktayım, 40 yaşındayım,
çalıştığım bazı firmalar: Ege-Koop, Mares Oteller Zinciri, Aklens, İzmir Büyük Dershane, Çankaya Dershanesi, Kubilay Dershanesi, Çakabey Okulları, Mersin Ünv., Dokuz Eylül Ünv. Hemşirelik Y.O (ETNA kongresi), Rottest, Seramiksan, Bloksan, Altın Tohum, Fibrosan...
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Alt 09-07-2008 #9
üstat adres veua mail adresi varmı nasıl ulaşırız????

Tags
zmiri, seven, grafiker, aranyor