İzmirli grafikerler:)

Hoşgeldiniz - İzmirli grafikerler:) ...

egosantrik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egosantrik

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabaa
Ben izmire ankaradan bir kaç ay önce taşınmış bir grafikerim.. henüz izmirde çalışmıyorum bir süre daha çalışmayacağım ama sektörümü bu şehirde tanımıyorum.. bu nedenle özellikle izmirliler dedim başlıktaİzmirli grafikerler:) bana izmirde sektörü anlatabilecek izmirli grafiker arkadaşlarıma ihtiyacım varrrİzmirli grafikerler:)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ve III. kez buluştuk... (İzmir)

Anket sonuçları belki size yardımcı olabilir.
Ayrıca hoş geldiniz Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
netci06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netci06(40)

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #3
hoşgeldiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2009 #4
Hoş geldiniz.. Forumumuza..

İzmir'im güzeldir, hoştur ama piyasası gariptir.. İzmirli grafikerler:) bizler sahip çıkıcaz..
Bu mesajdan alıntı yap
Hilal Ertaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilal Ertaş

Grafiker / İzmir

Alt 23-03-2009 #5
evet izmir güzeldir hoştur fakat piyasa şu aralar gerçekten baya bir kötü
Bu mesajdan alıntı yap
korkaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkaks

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-03-2009 #6
aslında işin gerçeği bende izmire yerleşmek istiyorum - kocaelili olarak tek başıma yapabilecekmiyim sektörde bi iş bulabilecekmiyim diye düşünüyorum ama çıkmaza sürükleniyorum sanırım her geçen gün tavsiyeleriniz önerileriniz olabilirmi arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #7
Aramıza hoşgeldiniz faydalı forumlar....
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 24-03-2009 #8
senelerce istanbulda çalışmış bir İzmir'li olarak 2 yıl önce döndüğüm izmir piyasasını
büyük potansiyel, bolca kötü uygulama olarak tanımlayabilirm... Şu an belediye işleri ve belli başlı ajansların işleri dışında gördüğüm hiç bir basılı malzeme 3 saniyeden fazla akılda kalmıyor ya da 3 cm yakınına gelmedikçe ne olduğu anlaşılmıyor. Tabii bu şekilde öğretilmiş bir piyasa da bu tip işlere ya para vermek istemiyor ya da fazla naz yapıyor. Cesur, bildiğinden şaşmayan, kararlı grafikerlere ihtiyacımız olduğunu söylemekte fayda görüyorum...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Hilal Ertaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilal Ertaş

Grafiker / İzmir

Alt 24-03-2009 #9
senelerce istanbulda çalışmış bir İzmir'li olarak 2 yıl önce döndüğüm izmir piyasasını
büyük potansiyel, bolca kötü uygulama olarak tanımlayabilirm... Şu an belediye işleri ve belli başlı ajansların işleri dışında gördüğüm hiç bir basılı malzeme 3 saniyeden fazla akılda kalmıyor ya da 3 cm yakınına gelmedikçe ne olduğu anlaşılmıyor. Tabii bu şekilde öğretilmiş bir piyasa da bu tip işlere ya para vermek istemiyor ya da fazla naz yapıyor. Cesur, bildiğinden şaşmayan, kararlı grafikerlere ihtiyacımız olduğunu söylemekte fayda görüyorum...

katılıyorum iyi bir saptama sizinki fakat genelleme olmuş sanki :s İzmirli grafikerler:)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-03-2009 #10
Merhabaa
Ben izmire ankaradan bir kaç ay önce taşınmış bir grafikerim.. henüz izmirde çalışmıyorum bir süre daha çalışmayacağım ama sektörümü bu şehirde tanımıyorum.. bu nedenle özellikle izmirliler dedim başlıktaİzmirli grafikerler:) bana izmirde sektörü anlatabilecek izmirli grafiker arkadaşlarıma ihtiyacım varrrİzmirli grafikerler:)
katılıyorum iyi bir saptama sizinki fakat genelleme olmuş sanki :s İzmirli grafikerler:)
Arkadaşlar gerek izmire gerek se foruma hoşgeldiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları