İzmirliler bi bakabilirmi?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - İzmirliler bi bakabilirmi? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu hafta cuma günü egelisana yazılıcam grafik tasarım kursununa.sizinde burası hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.nasıl bi yerdir.eğitimi falan filan......

hakanhazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya19

Alt 14-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu hafta cuma günü egelisana yazılıcam grafik tasarım kursununa.sizinde burası hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.nasıl bi yerdir.eğitimi falan filan...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Karar vermeden önce araştırsaydınız. İzmirliler bi bakabilirmi? Şimdi kimse yazmadı diye içinize kurt düşmüştür. Ben bilmiyorum. Bilenler vardır elbette. Ama görmeleri lazım konuyu. İzmirliler bi bakabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 24-03-2010 #3
ilginizden dolayı tşk. ederim ama orası olmadı.izmir kariyer e yazıldım. en azından burası hakkında bişiler bilen varsa yazarsa çok sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-03-2010 #4
Yazılmışsınız artık.
Şimdi olumsuz görüş bildiren olursa ayrılacakmısınız oradan ? İzmirliler bi bakabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 25-03-2010 #5
hayır bazı endişelerim var belki güzel şeyler söylerlerde benimde içim rahatlar İzmirliler bi bakabilirmi?D
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-03-2010 #6
hayır bazı endişelerim var belki güzel şeyler söylerlerde benimde içim rahatlar İzmirliler bi bakabilirmi?D
Bence artık bu konu kapansın. İçiniz rahat olması için tanımadığınız insanların söylediklerine nasıl güveneceksiniz. Bence devam edin başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 25-03-2010 #7
Arkadaşım, hiçbir kurs program kullanmayı % 100 öğretmez.En azından ben öyle biliyorum.Temelini kursta alır kendi kendini geliştirirsin.
Esas önemli olan ise hayal gücüdür.
Maalesef onun herhangi bir kursu yoktur İzmirliler bi bakabilirmi?
O tecrübe,araştırma,okuma, biraz da yetenek ile alakalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

...

Alt 09-04-2010 #8
Bende izmirkariyerdeyim bakalım nasıl bir sonuç olacak İzmirliler bi bakabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 09-04-2010 #9
kurs bitiminde, "oohh şimdi ne iş olsa yaparım" diye düşünmedikten sonra. bu adı geçen yerler yıllardır hizmet veriyor zaten. Dolandırıcı değillerdir.

beklentinizi çok yüksek tutmayın derim. kurs girizgah yaptırabilir ancak. konuyu anlamanızı sağlar. hangi işi soyunduğunuzu farketmenize yardımcı olur. kurstan sonra asıl eğitime başlarsınız aslında...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap