izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli

Sonuçlanan İlanlar - izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli ...

photoshop38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photoshop38(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmit grafik tasarım iş arıyorum...

Aranan Şehir: Kocaeli

Program/Seviye: photoshop çok iyi seviyede,corel orta

İş deneyimi ve içeriği: im ajans kayseri 4 yıldır çalışıyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli - izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli ya da izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli | izmit grafik tasarım iş arıyorum... - Kocaeli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

photoshop38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photoshop38(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2011 #3
ilan aktifdir dediğim gibi photoshota iyim diğer programlara yabancı değilim şuan kayserideyim eğer iş teklifi olursa izmite yerleşicem ilgilenen olursa referansta yollayabilirim...

e mail : *********