izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli

İş Veren İlanları - izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli ...

mussamyen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mussamyen

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

izmit / grafiker aranıyor

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 2. olarak açacağımız güzellik merkezinin logo, broşür , kartvizit vs. tasarımını yapacak grafiker arıyorum. İlgilenen arkadaşlar mail ile ulaşırsa sevinirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli - izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli ya da izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli | izmit / grafiker aranıyor - Kocaeli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap