Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10

Tipografi Tasarımları - Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10 ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Seri Katiller" serisinin 10. çalışması; Jack The Ripper nam-ı diğer Karındeşen Jack..!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 25-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlik erdermir güzel çalişma.. görseller sağlam, ama sanki biraz daha text eklenebilirmiş çalişmaya.. tipo namina biraz boş kalmiş gibi..
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #3
ellerine sağlik erdermir güzel çalişma.. görseller sağlam, ama sanki biraz daha text eklenebilirmiş çalişmaya.. tipo namina biraz boş kalmiş gibi..
teşekkür ederim tiredsoul.. birazcık daha text ekledim lakin, fazla görselden yer kalmamış gibi hehe Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 25-09-2008 #4
ve karşımızda güzel bi çalışma daha...her seferinde daha çok yerine oturuyo taşlar...ürkütücü... renkler çok güzel siyah ve kırmızı ama bu sefer beni kırmızı olarak etkilemedi...kan kokusu geldi sanki...dikkat et olurmu canım seni kaybetmeyelim...etkilenmiyosun dimi...cici erdemirs...Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10eline sağlık çok beğendim...
Bu mesajdan alıntı yap
gezergrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gezergrafik

Grafiker / Ankara

Alt 25-09-2008 #5
kesinlikle bu çalışma mükemmel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #6
ve karşımızda güzel bi çalışma daha...her seferinde daha çok yerine oturuyo taşlar...ürkütücü... renkler çok güzel siyah ve kırmızı ama bu sefer beni kırmızı olarak etkilemedi...kan kokusu geldi sanki...dikkat et olurmu canım seni kaybetmeyelim...etkilenmiyosun dimi...cici erdemirs...Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10eline sağlık çok beğendim...
hehehehe, yok yahu ne etkilenmesi :devil:
Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10 çok teşekkür ederim cnm..

kesinlikle bu çalışma mükemmel olmuş eline sağlık
çok sağol üstad Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 25-09-2008 #7
ellerine sağlık yine b,zler, katlıyamsı bir duygu içerisine sokarak etkiledin.

çalışman güzel herşey iyi ama tipografi biraz yalın kalmış. ortadaki deire bence yersiz geldi tabi siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama buna binayen tipografide orda olmamış.

birde keskin hatlar kullanmışız solda ben tiıpografiyide ona blok şeklinde bir düzenle suna bilirsiniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bizide katil edecen sanırım Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #8
Eh yine yapmışsın! Keşke Karındeşen Jack'in bulunamadığını vurgulasaydın. Bu adam bu anlamda bir efsane! Her efsane iyi örnekten olacak değil ya Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10 Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
purple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purple(32)

Grafiker / İzmir

Alt 25-09-2008 #9
çok başarılı ellerine sağlıkJack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2008 #10
ellerine sağlık yine b,zler, katlıyamsı bir duygu içerisine sokarak etkiledin.

çalışman güzel herşey iyi ama tipografi biraz yalın kalmış. ortadaki deire bence yersiz geldi tabi siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama buna binayen tipografide orda olmamış.

birde keskin hatlar kullanmışız solda ben tiıpografiyide ona blok şeklinde bir düzenle suna bilirsiniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bizide katil edecen sanırım Jack The Ripper - Seri Katiller Tipografi Çalışması 10
Dostum öncelikle güzel yorumların için teşekkür ederim. Ortadaki deliği aslen "Karındeşen" ifadesinden dolayı kullanmıştım, ama bir rahatsızlık benim için de mevcuttu, yorumlarını değerlendirerek yeni bir çalışma daha yaptım, tekrar yorumlayabilirsen sevinirim. Kolay gelsin.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, jack, katiller, ripper, seri, tipografi