JewelCAD (Kâğıttan Ekrana bir Macera)

Diğerleri - JewelCAD (Kâğıttan Ekrana bir Macera) Sponsorlu Bağlantılar Neden JewelCad ? JewelCad, kuyumculuk piyasasına sonradan giren diğer programlardan ayıran nokta, katı modelleme üretimine dayalı olmasıdır. Yüzeye dayalı olan diğer programların veremeyeceği veya vermekte zorlanacağı estetiği daha ...

baskha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baskha

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Neden JewelCad ?

JewelCad, kuyumculuk piyasasına sonradan giren diğer programlardan ayıran nokta, katı modelleme üretimine dayalı olmasıdır. Yüzeye dayalı olan diğer programların veremeyeceği veya vermekte zorlanacağı estetiği daha kolay ve kısa zamanda oluşturmanızı sağlar. Ayrıca kuyumcu mantığı ile çalıştığından öğrenmedeki kolaylıkla birlikte sıkılmadan işlerinizi tasarlayabilmeniz, JewelCad'in çizim için en uygun program olduğunu göstermektedir.

Demo Versiyon indirmek için
JewelCAD 5.1 (Demo)

Hayalden gerçek dünyaya...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tam aradığım ve istediğim bir program elde edilmesi ve kullanımı ile ilgili bilgi verirmisiniz? corel de çizilmiş çok sayıda gerçeğe yakın mücevher çizimlerim var ama bir türlü jewelcad gibi olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap

baskha

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #3
Ben bu yazılımın yaklaşık 1 yıl eğitimi aldım bende ders notlarım ve geniş bir eğitim kitapı var istersen sana tarayıp gönderim sağlarım.

Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #4
Çok teşekkür ederim. Ama ben bu konuda çok yeniyim. Özellikle bu şekilde iletişim nasıl olur onu bile yeni öğreniyorum. 2003 ten beri kurşun kalemle A-4 kağıtlara çizdiğim çizimlerim var. Yaklaşık iki aydır bilgisayar yardımıyla çizmeye çalışıyorum. Corel de oluşturduğum gerçeğe yakın bir hayli çok takı ve set modellerim var. Gerçekten bir çıkış arıyorum bu konuda ama bir türlü yolunu bulamadım. Eğer gönderirseniz çok mutlu olurum. Bir de internet üzerinden yasal olan indirilecek bir jewelcad programı varmı? Tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

baskha

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #5
Hım anladım benim veridğim indirmek liki tamamen yasaldır yazılımı buradan edine bilirsin ben sana not bilgilerim en kısa sürede iletirim e-posta yolu yada burada bir likle.
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #6
Tesekkür ederim. Buradan bir linkle gönderirseniz çok iyi olur. Bir de ben bunu evde kendi kendime çözebilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap

baskha

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #7
Ne linki ben zaten bir indirme linki vermiş bulunmaktayım.!
Rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-03-2010 #8
Tamam teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-03-2010 #9
Ankara da mı 1 yıl eğitim aldınız? Ben de Ankara da oturuyorum. Bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler
Bu mesajdan alıntı yap

baskha

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-03-2010 #10
Evet Ankarada 1 yıl eğitim aldım. bilgisayar destekli tasarım eğitimi aldım yanı zamanda maden işleme (gümüş altın) eğitim. kendime ayit tasarımlarım var uygulanmış.

Nasıl yardımcı oluyum size eğitim aldığım yerimi soruyorsunuz yoksa eğitim alıcak bir yer mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları