Jewellery Broşür Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Jewellery Broşür Çalışmam ...

SMART_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SMART_

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Jewellery Broşür Çalışmam Jewellery Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siyahı çok seviyosun herhaldeJewellery Broşür Çalışmam kapak gerçekten dikkat çekici olmuş içide sade ve güsel olmuş ürünler belirgin ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
EdaLım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EdaLım(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2008 #3
arka kapak taki kız çok kesin kenarlarını yumuşatasan daha güzel durur ve yazı fontun iyi değil daha çekekici daha anlaşılır bi font seç.. ürün tanıtım sayfası hoş ..
Bu mesajdan alıntı yap
SMART_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SMART_

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-04-2008 #4
Evet siyah biraz daha gizem katıyor çalışmalara Jewellery Broşür Çalışmam Yani direk cırtlak bir renkle ürünü ön plana çıkartmak yerine siyah tonları arasından çıkan bir obje daha belirgin oluyor Jewellery Broşür Çalışmam Eğer keskinlikten kasteddiğin sağdaki resimse evet haklısın erdalım gözden kaçırdığım bir ayrıntı,yazı fontuna gelince daha mitolojik birşey olsun istedim broşürde adı geçen ELYSION yunan mitolojisinde yer altı cenneti anlamına geliyor bende daha eskitme bir görünüm kattığı için bu fontu kullandım... Jewellery Broşür Çalışmam Ayrıca yorumlar için tşkler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
34forum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

34forum

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2009 #5
BENDE GRAFİKER OLMAK İSTİYORUMMMM.. BÖYLE ÇALIŞMALAR GÖRÜNCE HELEDE DAHADA GÜZELLERİNİ GÖRÜNCE İŞTAHIM AÇILIKIYRRRRR Jewellery Broşür Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
jewellery, bror, almam