JÖH. (özel harekat taburu EFELER)

Deneme Çalışmalar - JÖH. (özel harekat taburu EFELER) Sponsorlu Bağlantılar yapmam biraz uzun zaman aldıı ama yaptııgıım ilk logo denemesi. çalıışşmada özellikler eller de ve yuzde hatalarım var şşimdilik elimden bu geldi ama hatalarımıı düzelte bilecek arkadaşlar varsa ...

noyfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yapmam biraz uzun zaman aldıı ama yaptııgıım ilk logo denemesi.
çalıışşmada özellikler eller de ve yuzde hatalarım var şşimdilik elimden bu geldi ama hatalarımıı düzelte bilecek arkadaşlar varsa çalıışşmanıın .cdr sini göndere bilirim yorumlarıınıız için şşimdiden teşşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Amblemden farklı olarak ayırt edici özellikler yanında firmanın ismini de yansıtır.Sade, kolay anlaşılır, hatırlanması kolay, mümkün olduğunca az sayıda renkten oluşmalıdır. Her çeşit baskı ve kesim tekniği ile sorunsuz kullanılabilir olmalıdır..."
Alıntıdır..

Bence bu kadar kasmaya gerek yok daha basit bi çalışma hazırlayabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-01-2009 #3
"Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Amblemden farklı olarak ayırt edici özellikler yanında firmanın ismini de yansıtır.Sade, kolay anlaşılır, hatırlanması kolay, mümkün olduğunca az sayıda renkten oluşmalıdır. Her çeşit baskı ve kesim tekniği ile sorunsuz kullanılabilir olmalıdır..."
Alıntıdır..

Bence bu kadar kasmaya gerek yok daha basit bi çalışma hazırlayabilirsiniz...
baskıı yönünden hiç düşşünmemişştim :sweating:
amatörce çalıışşmalar yapıyorum. ben daha çok görselligi göz önüne almıştım. bu çalıışşmayıı serbest çalıışşmalar başşlııgıı altıında yayıınlamam gerekiyordu galiba:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2009 #4
evet bu çalışmanın baskıyla ilgili sorunu olabilir ama bunu bi logo olarak değilde bi çizim yanı serbest çalısma olarak değerlendirmek isterim bu sekilde baktığımda genel itibariyle iyi hatalar yokmu var tabi alttaki kayanın daha detaylı çalışılması gerekirdi ve efenin govdesinde gri boyamayla golge oluşturmussunuz bunu daha aza indirebilirseniz bu hem golge aynı zamanda uzerinde bulunan kıyafete kırışıklık gibi dahada gerçekci bir çizim olurdu silahın üztündeki bayrak fikrinide sevdim güzel emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-01-2009 #5
Konu doğru kategoriye taşınmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-01-2009 #6
Rüzgar ALPASLAN' a ve Gökhan TEKİN' e ( ADMİN) yardıımlarıınıız ve yorumlarıınıız için teşşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
efeler, harekat, joh, ozel, taburu