John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06

Tipografi Tasarımları - John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06 Sponsorlu Bağlantılar Sıradaki seri katilimiz, John Wayne Gacy......

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sıradaki seri katilimiz, John Wayne Gacy...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim gözükmüyor :S merak ettim şimdi katil palyaçoyu
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-09-2008 #3
eline sağlık arkadaşım başarılı ve sade bir çalışma... "i"de yok hehe :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #4
Resim gözükmüyor :S merak ettim şimdi katil palyaçoyu
nasıll? neden? bak cengiz görmüş John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06

eline sağlık arkadaşım başarılı ve sade bir çalışma... "i"de yok hehe :smile:
euhehue eyvallah kardeşim, yok ben genelde yazım kurallarına dikkat etmeye çalışırım, ilgiliyim aslen dil olayına, ama kendi çapımda, sadece dikkat etmek aşamasında ilgiliyim John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-09-2008 #5
Evet, şimdi görebiliyorum John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
Güzel olmuş erdemirs, aynı ruhla devam!
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 13-09-2008 #6
ya bak bundan korkmadım ben...bi palyaçonun katil olması belki beni etkilemedi...çalışman herzaman olduğu gibi güzel...siyahın en bolunden hemde...seriye devam diyosun bende kim tutar seni diyorum...devamını bekliyorum...iyi çalışmalar cnm...
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 13-09-2008 #7
ben derim ki artık çözdümüş bulunuyorsun işi kullandığın tipografik düzen uyum sağlamış katil palyacomuzla. yatay olmasıda bir etki olarak görüyorum. tekrar tebrik ediyorum sizi. iyi çalışmalar.
şimdi kesin düşünmüşsündür ama derimki bunlar bittikten sonra bitmez ama katiller bir serği açmayı düşün bence.
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #8
Evet, şimdi görebiliyorum John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
Güzel olmuş erdemirs, aynı ruhla devam!
teşekkür ederim luciennecim John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06

ya bak bundan korkmadım ben...bi palyaçonun katil olması belki beni etkilemedi...çalışman herzaman olduğu gibi güzel...siyahın en bolunden hemde...seriye devam diyosun bende kim tutar seni diyorum...devamını bekliyorum...iyi çalışmalar cnm...
korkmadın demek, bir sonrakinde o zaman biraz daha vahşet içerelim ne dersin :devil: heheh sağolasın cnm John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06

ben derim ki artık çözdümüş bulunuyorsun işi kullandığın tipografik düzen uyum sağlamış katil palyacomuzla. yatay olmasıda bir etki olarak görüyorum. tekrar tebrik ediyorum sizi. iyi çalışmalar.
şimdi kesin düşünmüşsündür ama derimki bunlar bittikten sonra bitmez ama katiller bir serği açmayı düşün bence.
teşekkür ederim guvenmx.. benimde düşüncem sergi yönünde aslen, online bir sergi olabilir, elimde 26 katil var ben henüz 6 tanesini bitirdim, 26'sı da bittiğinde bir web sitesine dönüştürmeyi planlıyorum.. ardından araştırıp oluşmuş veritabanına teker teker yenilerini eklemeyide John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #9
eline sağlık güzel bir çalışma olmuş kardeşim yazı fontlarını beğendim bir ara özelden alayım John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
devamını dilerim kardeşim bir boşlukda bende el atıcam artık su tipo işine hoşuma gitti
:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-09-2008 #10
Güzel bir çalışma olmuş,emeğinize sağlık,devam..John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, gacy, john, katiller, seri, tipografi, wayne