Joomla kursu....

Kantin - Joomla kursu.... Sponsorlu Bağlantılar html kodlama ıle web yapabılıyorum oda malumunuz kımse artık html kullanmak ıstemıyor... Çook hızlı bır sekılde Joomla öğrenmem gerek, bana tavsıye edebıleceğınız bır kurs war mı? Beylıkduzu yada ...

Joomla kursu....
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Joomla kursu....

Alt 03-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

html kodlama ıle web yapabılıyorum oda malumunuz kımse artık html kullanmak ıstemıyor...

Çook hızlı bır sekılde Joomla öğrenmem gerek, bana tavsıye edebıleceğınız bır kurs war mı?

Beylıkduzu yada Avrupa yakasında bıryer olursa cook iyi olur...

Acıl yardımcı olursanız sevınırım...

Şımdıden tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İnternette joomla kullanım dersleri var. Bunun için bir kursa gitmenize gerek yok diye düşünüyorum. Bu arada konu başlığınızı düzeltirseniz konuyu ilgililerin görmesini hızlandırmış olursunuz.

Arama motorunuza "Joomla Dersleri" yazarsanız bulursunuz.

Kolay gelsin.

Bu arada ne öğrenmek istediğinizden emin misiniz? Joomla dediğiniz hazır ve bedava kullanılan bir sistemdir. Ama html ile kıyaslandığında sizden joomla forum kurmanız değil php-asp veya buna benzer bir script sistemiyle kodlanmış dinamik siteler istenebilir. 2si farklıdır çünkü sizden forum istenmezse joomla kurmanız basit bir dinamik site için çok çetrefelli bir iş olur. YOlunuzu uzatırsınız ve iş hepten karışır. Joomla kursu.... Php veya asp veya buna benzer bir script dil öğrenmenizi tavsiye edebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2009 #3
php yada asp ogrenmem cook zamanımı alacaktır, cunku oldukca genıs caplı bır ıse kalkısmıs olurum...
sanırım joomla ögrenmek kod yazmaktan cook daha kolay olur.
gelen musterıler zaten "bn su sıtenın aynısından ıstıyorum" gıbı orneklerle gelıyorlar ve orneklerın %90ı joomla sıtelerden olusuyor...
dedıgınız gıbı arastırdım ornek anlatımlar ve derslerı buldum ancak konuyla ılgılı en ufak bır fıkrım olmadıgı ıcın bunu kndı kendıme ogrenmem fazlaca zamanımı alacak oysa benım okadar waktım yookJoomla kursu....
Ilgınız ıcın gercekten cook tesekkurler....
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2009 #4
Olsun bu konuda ısrar ediyorum kursa gitmeyin. Joomla kursu.... Artı ben aslında joomlanın özel bir kursu var mı onu da bilmiyorum. Hiç duymadım. Belki vardır ama bilemiyorum. Bence joomlayı server'a kurun. Gerisi kolay modül ekle-kaldır-düzenle. Joomla kursu.... Uğraşın. 1 günde kaparsınız buna inanıyorum. Joomla kursu....
Bu mesajdan alıntı yap

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #5
ewet sanırım ıkna oldum Joomla kursu.... zaten kursta bulamadım kurs bulmaya wakıt harcarkende gecıyor zamanımJoomla kursu....
en ıyısı oturup ugrasmak...
tesekkur ederım zaman ayırıp ılgılendıgınız ıcın....
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #6
Buna sevindim. Rica ederim ne demek. Kolay gelsin. Joomla kursu....
Bu mesajdan alıntı yap
ersanersan1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersanersan1981

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2011 #7
merhaba arkadaşım sana önerebileceğim biltekakademi bilgisayar kursu var linkini aşşağıda veriyorum.

http://www.biltekakademi.com
Bu mesajdan alıntı yap