joomla sitesinden anlayan eleman ?

Sonuçlanan İlanlar - joomla sitesinden anlayan eleman ? Sponsorlu Bağlantılar aylık 400 dolar maaşla tamamen evinden kendi kurucagım sitem için çalışıcak eleman lazım ? kendim amerikada yaşamaktayım ve çalışıcak kişi 6 gün/ 10 saat çalışıcaktır ? ilgilenenlerin joomla ...

glycoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glycoll

Hiç Biri / Yurtdışı

Dosya19

Alt 27-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aylık 400 dolar maaşla tamamen evinden kendi kurucagım sitem için çalışıcak eleman lazım ? kendim amerikada yaşamaktayım ve çalışıcak kişi 6 gün/ 10 saat çalışıcaktır ? ilgilenenlerin joomla sitesini bilmeleri ve birazda tasarımdan anlamaları gerekmektedir.

dedigim gibi cok rahat bir iş... evinizden kahvenizi yudumlayarak çalışabilirsiniz.

mail adresim *****
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 27-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
duman41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duman41(33)

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-10-2008 #3
iş ne üzerine biraz acıklarmısınız?

glycoll

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-10-2008 #4
kendim amerikadayım demiştim ve amerikadaki türklere yönelik bir sosyal yardım tartısma iş ilanları olan bir site olacak. calışıcak elemanda bu sitede günde 10 saat online olup içine günlük haberleri forumları işte ne varsa 10 saat doya doya kendi sitesi gibi takılıcak joomla sitesinden anlayan eleman ?
mdnkys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mdnkys

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #5
Gün içinde hangi 10 saat ve bu 10 saat aralıksızmı olacak ? "örneğin gün içinde 3+7 5+5 gibi olabilirmi" Ben Türkiyede yaşıyorum böyle bi işi aldığımda amerikadaki haberlerin bana nasıl iletileceği de önemli olacaktır. Joomla biliyorum grafik ve tasarımdan profesyonel derecede anlıyorum kendim reklamcılık ve web tasarımı üzerine iş yerimi yeni kapattım, Malum Türkiye joomla sitesinden anlayan eleman ? php ve flash dan orta derecede anlarım. Swish iyi derecede bilirim.

glycoll

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 31-10-2008 #6
şimdi şöyle söleyim. öyle pek bi amerika bilginiz olsun yada illa şöle calısın böle calışın demiyorum ama istedigim şey öyle yada böyle sitemde bi 10 saat gün içersinde geçirin.

şimdi örnegin size göstericegim sitelerden günlük cıkan haberleri kendi siteme 6 gün giriceksiniz. yani bi bilgi olması sart deil tasarım ve biraz şekil şemal yapabilen biri lazım.

bir forum olustururen mesela 0 konulu yazılı bir foruma kimse bişi yazmaz önce biraz fake doldurmak lazım olucak joomla sitesinden anlayan eleman ? yani ne diim bu tarz zor olmayan yani önceden kendim göstericegim şeyleri istiyorum sizden sizden siteye kendi bişiyinizi katmanızı deil sadece günlük vericegim şeyleri doldurmanızı okdar görmek isteyen olursa msn yolarım özelden yazsın
pokker1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pokker1

Grafiker / Çankırı

Alt 04-11-2008 #7
ilanınızla ilgilenmekteyim.
zeezee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeezee

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #8
arayışınız devam ediyorsa ilanınızla ilgileniyorum
sahradeniz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahradeniz_

Grafiker / Bolu

selam

Alt 05-11-2008 #9
bu benlik bir konu sizinle çalışmak isterim... saygılarımla

glycoll

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-11-2008 #10
tskr ederim arkadaslar eleman buldum bir başka projemde tekrar bi eleman lazım olucak ozaman burdan yazarım iyi calısmalar herkese
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlayan, eleman, joomla, sitesinden