Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Joomla uzmanı aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Profesyonel bir dijital yayıncılık işi için Joomla+grafik+program yazılım konusunda yetkin ...

studyokan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

studyokan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Joomla uzmanı aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Profesyonel bir dijital yayıncılık işi için Joomla+grafik+program yazılım konusunda yetkin bir uzmanla çalışmak istiyoruz.
Çalışma arkadaşının istanbul'da olmasını, proje boyunca etkin bir şekilde çalışmasını istiyoruz.
Amatör arkadaşlar lütfen aramasınlar. Güçlü referansları olan arkadaşlar benimle temas kurabilirler.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli - Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli ya da Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Joomla uzmanı aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gwmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gwmaster

Webmaster / Kocaeli

Alt 09-01-2012 #3
ilanınızla ilgileniyorum, mailinize gönderdim
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-11-2013 #4
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.