Joygame, Grafiker, tasarımcı ve webmaster arıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Joygame, Grafiker, tasarımcı ve webmaster arıyor. ...

ilker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilker

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Site ve projelerimiz için, arayüz tasarımı, yardımcı görseller (banner, rotator vs.) tasarlayabilecek, web siteleri, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitelerimizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak. Tasarım ekibi ile ve sanat yönetmeni ile çalışacak Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

- Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- Tasarım'a ilgili ve tasarım yapabilen,
- Web teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
- Matbaa ve baskı konularında tecrübeli,
- Video ve 3D konusunda bilgi sahibi,
- Grafik ve web programlarını profesyonelce kullanabilen ,
- Sorumluluk sahibi, mesai saatleri ile ilgili problemi olmayan,
- En az 3 yıl deneyimli,
- Tercihen İstanbul Andolu yakasında ikamet eden,

Cv icin : *********

Başvuru yapacak tasarımcıların CV leri ile beraber begendikleri birkaç iş örneğini göndermeleri gerekmektedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Joygame, Grafiker, tasarımcı ve webmaster arıyor. veya Joygame, Grafiker, tasarımcı ve webmaster arıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..