Jpeg Resmi Autocad için vektörel yapma?

Autocad - Jpeg Resmi Autocad için vektörel yapma? Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar.. Arkadaşlar elimde bazı bina cephe resimleri var. Bunları autocadde çizmem gerekiyor. Bir resmi autocad için vektörel yapan bir program biliyormusunuz?...

matuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matuk(35)

Grafiker / Muğla

Alt 29-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar..

Arkadaşlar elimde bazı bina cephe resimleri var. Bunları autocadde çizmem gerekiyor. Bir resmi autocad için vektörel yapan bir program biliyormusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aynur.ry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynur.ry(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
autocad izin vektörel yapan bi program bilmiyrm ama normal bi jpegi vektörel yapmak istersen yada isine yararsa adope illustrator ve freehand programları var
illustrator braz daha iyidir
Bu mesajdan alıntı yap
matuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matuk(35)

Grafiker / Muğla

Alt 29-07-2011 #3
Teşekkürler Aynur ama benim mutlaka autocadde açmam gerekiyor. Yani herhangi programda vektörel yapmak çok sorun değil ama o formatları autocad açmıyor malesef...
Bu mesajdan alıntı yap
Rapper16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rapper16

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-07-2011 #4
Herkese selamlar..

Arkadaşlar elimde bazı bina cephe resimleri var. Bunları autocadde çizmem gerekiyor. Bir resmi autocad için vektörel yapan bir program biliyormusunuz?

Corelde vektörel yapıp autocadde açmayı deniyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap