Jpeg Resmi kesimli hale getirme

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Jpeg Resmi kesimli hale getirme Sponsorlu Bağlantılar Slm herkese, forumda yeniyim, amatörce ilgileniyorum ama ilerletmek istiyorum. soruma geçeyim... Bir jpeg resmi kesimli halde bastırmak istiyorum. Jpeg olarak folyo kesim çok iyi çıkmıyor, dolayısıyla kesimli hale ...

sayko1933 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sayko1933

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm herkese, forumda yeniyim, amatörce ilgileniyorum ama ilerletmek istiyorum. soruma geçeyim...

Bir jpeg resmi kesimli halde bastırmak istiyorum. Jpeg olarak folyo kesim çok iyi çıkmıyor, dolayısıyla kesimli hale getirmek gerekiyor. Folyo kesim baskısının iyi olması için kesimli yapmak gerekiyormuş. Bunu Corel Draw da nasıl yaparım?
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatih272715 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatih272715

Grafiker / Gaziantep

Alt 16-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slm herkese, forumda yeniyim, amatörce ilgileniyorum ama ilerletmek istiyorum. soruma geçeyim...

Bir jpeg resmi kesimli halde bastırmak istiyorum. Jpeg olarak folyo kesim çok iyi çıkmıyor, dolayısıyla kesimli hale getirmek gerekiyor. Folyo kesim baskısının iyi olması için kesimli yapmak gerekiyormuş. Bunu Corel Draw da nasıl yaparım?
Teşekkürler...
Fotoğrafın linkini paylaşırsan yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

sayko1933

Grafiker / Ankara

Alt 17-12-2015 #3
link yok, foto var elimde sadece.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 23-12-2015 #4
link yok, foto var elimde sadece.
e.. fotoğrafı paylaş öyleyse
Bu mesajdan alıntı yap

sayko1933

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2015 #5
e.. fotoğrafı paylaş öyleyse
ne yapacağımı söylemeyecekmisiniz? fotoyu niye paylaşıyorum ki ?
hallettim zaten saolun.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 31-12-2015 #6
ne yapacağımı söylemeyecekmisiniz? fotoyu niye paylaşıyorum ki ?
hallettim zaten saolun.
Hangi akıntıdan karşıdan karşıya geçeceğinizi bilmeden size nasıl bot önerebiliriz?? soyut kavram üzerinden yardım istiyorsunuz.. Birde üzerine atarlanıyorsunuz, fotoğrafı merak ettiğimizden değil, nasıl bir işlem yapmanız gerektiğini doğru bir şekilde anlatmak için görmek istedik.
Bu mesajdan alıntı yap